Zostałam trenerem tenisa

Od zawsze kochałam sport. Po zdaniu matury podjęłam studnia na Akademii Wychowania Fizycznego. Gdy przyszedł czas wyboru specjalizacji nie mogłam się zdecydować. Po przemyśleniach wybrałam trenera tenisa, z uwagi na to, że bardzo lubię uprawiać ten sport.

Prowadzę zajęcia w szkole gry w tenisa

szkoła tenisaGra w tenisa to nie tylko fajny sposób na spędzenie wolnego czasu ale także poprawienie swojej sprawności ruchowej, koordynacji oraz ukształtowania sylwetki. Sama zaczęłam uprawiać tenisa już jako dziecko i nigdy mi się nie znudził. Na zajęcia uczęszczałam do szkoły tenisa znajdującej się w moim mieście. Znam tam wszystkich pracowników. Po ukończeniu studiów i zdobyciu dyplomu musiałam podjąć decyzję co dalej chcę robić. Szkoła tenisa to jest miejsce dla mnie. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem na zajęcia indywidualne akurat poszukiwali nowego trenera. Pierwszego dnia w pracy miałam od razu cztery indywidualne lekcje. Jestem bardzo zadowolona, że tenis cieszy się tak dużą popularnością. Szkoła prowadzi zajęcia dla wszystkich grup wiekowych jednak ja uczę tylko osoby dorosłe. Między czasie dostałam propozycję podniesienia swoich kwalifikacji na amerykańskim kursie tenisa. Bez wahania zgodziłam się na wyjazd oraz uczestnictwo w kursie. Nie ma nic cenniejszego niż możliwość podniesienia swoich umiejętności. Zgłasza gdy kurs prowadzą międzynarodowi mistrzowie tenisa. Po powrocie ze szkolenia nadal pracuję w szkole tenisa w moim mieście. Czekam na kolejną możliwość uczestniczenia w dodatkowych szkoleniach.

Bardzo lubię to co robię. Nie dość, że cały czas mam możliwość uprawiania swojego ulubionego sportu to dodatkowo mogę przekazać swoją wiedzę oraz umiejętności innym osobom. W chwili obecnej mam dziesięciu stałych uczniów, którzy z lekcji na lekcję reprezentują coraz wyższy poziom gry.