Znalazłem w promocji kostkę brukową

Moja firma dobrze prosperowała tylko dlatego, że potrafiłem znaleźć mnóstwo korzystnych ofert. Ja to zawsze byłem oszczędny co zresztą wychodziło mi zawsze na dobre. Ostatnio nawet dostałem duże zlecenie co mnie cieszyło. Takiego właśnie potrzebowałem. 

Zakup taniej kostki brukowej 

kostka brukowa - ToruńMiałem położyć kostkę brukową na jednym z nowo powstających osiedli, ale produkty miałem załatwić sam. Pasowało mi to, bo wiedziałem, że mogę na tym jeszcze dodatkowo zarobić. Wiedziałem też gdzie dostępna była kostka brukowa – Toruń w niskich cenach i od razu tam się skierowałem. W jednej z hurtowni była dostępna kostka brukowa w promocyjnej cenie co od razu mnie zainteresowało. Szybko sobie obliczyłem ile na tym zyskam i bez wahania zdecydowałem się na zakup. Nie przygotowałem się jednak, bo nie sądziłem, że od ręki wszystko załatwię i nie miałem jak zabrać kostki. Zadzwoniłem do Mariana, swojego pracownika z prośbą, by zgarnął chłopaków i przyjechali samochodami po towar. Wszystko zapakowaliśmy na miejscu i mogliśmy jechać na to osiedle, żeby już zostawić tam kostkę brukową. Mogliśmy zacząć pracę od razu, ponieważ mieliśmy wszystko. Zleceniodawca to był nawet w szoku, że tak sprawnie wszystko poszło, bo spodziewał się, że zaczniemy nie wcześniej jak w przyszłym miesiącu. Ja to nie miałem na co czekać a jak udało się załatwić kostkę brukową to trzeba było działać. Uwinęliśmy się z tym raz dwa a kostka, którą kupiłem była doskonałej jakości. Sporo zarobiłem na tym zleceniu.

Do końca roku wpadło mi jeszcze kilka zleceń i mogłem zrobić drogie prezenty na święta swoim dzieciakom. Maciek dostał nowego laptopa a Marysia lalkę, o którą prosiła już od dawna. Żonie zaś kupiłem komplet biżuterii ze złota. Była zachwycona. W końcu było mnie na to stać.