Złote bransoletki ozdobione kamieniami

 

Jeśli pragniesz obdarować swoją kobietę biżuterią, ale nie chcesz zaliczyć wpadki, musisz zwrócić uwagę na kilka elementów. Zanim mężczyzna wybierze się do sklepu powinien zaobserwować co lubi nosić jego kobieta. Jedne panie nie lubią złota, inne namiętnie się nim obwieszają. Niektóre kobiety stawiają na skromną biżuterię, inne lubią bogatą i obficie zdobioną.

Bransoletka jako uniwersalny prezent

bransoletki ze złota z cyrkoniamiBez tej wiedzy ciężko będzie trafić w gust ukochanej. W przypadku zakupu pierścionka zawsze wśród mężczyzn pojawia się problem dobrania odpowiedniego rozmiaru. Jeśli mężczyzna planuje oświadczyny znalezienie rozmiaru staje się priorytetem. Nie ma innego sposobu jak po prostu zmierzenie innego pierścionka, który ukochana już nosi lub posiada w domu. Oprócz tego warto znaleźć takiego jubilera u którego, ewentualnie źle dobrany rozmiar będzie można wymienić lub poprawić. Jeśli jednak nie planujemy oświadczyn lepiej postawić na inny rodzaj prezentu. Niezobowiązującym podarunkiem będą kolczyki lub bransoletka. Idealnie nadają się na okazje typu rocznica czy urodziny. Ale i w tym przypadku trzeba zauważyć, czy kobieta w ogóle nosi i lubi nosić kolczyki. Bardzo popularnym prezentem są bransoletki ze złota z cyrkoniami. Jest to biżuteria, którą można założyć zarówno do codziennej stylizacji, jak i na większe wyjścia. Jeśli jest regulowana nie pojawia się problem z rozmiarem. Szczególną popularnością cieszą się bransoletki modułowe.

Mężczyzna może sam wybrać kilka elementów bransoletki. Resztę kobieta może wymieniać i dokupywać z czasem lub dostawać kolejne koraliki na różne okazje. Często jeden koralik jest prawdziwym dziełem sztuki i osiąga niebotyczne ceny. Uzbieranie całej kolekcji zawieszek będzie prawdziwym wyzwaniem i świetną zabawą.