Zarezerwowaliśmy nocleg dla par w Suwałkach

Razem z moją dziewczyną już od dłuższego czasu planowaliśmy jakiś wypad na weekend. Dawno nigdzie razem nie wyjeżdżaliśmy, a jak wiadomo nic tak nie zbliża do siebie ludzi, jak wspólne wyjazdy. Ona jeszcze o tym nie wiedziała, ale ja planowałem jej się w ten weekend oświadczyć. Dlatego zależało mi na tym, aby wszystko było „dopięte na ostatni guzik” i idealnie zorganizowane.

Byliśmy zadowoleni z taniego noclegu dla par

suwałki - noclegi tanio dla parJuż na kilka tygodni wcześniej ustaliliśmy, gdzie jedziemy. Teraz był najwyższy czas na to, aby znaleźć jakiś przytulny hotel pensjonat, gdzie będziemy mogli liczyć na miłą atmosferę. Zależało nam na tym, aby miejsce, które wybierzemy znajdowało się w miejscowości Suwałki – Noclegi tanio dla par znaleźliśmy w niewielkim hotelu. Hotel był trzygwiazdkowy, co nam w zupełności wystarczało. Zdecydowaliśmy się wynająć tam duży pokój z prywatną łazienką w której znajdowała się wanna. W tym hotelu istniała możliwość wykupienia noclegu wraz z pełnym wyżywieniem, co również wybraliśmy. Już wkrótce oboje przekonaliśmy się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że na miejscu czekał na nas już przygotowany pokój. Zostały spełnione również wszystkie moje dodatkowe życzenia. Dzięki temu udało mi się bardzo miło zaskoczyć swoją dziewczynę. Teraz już narzeczoną, ponieważ podczas pobytu w tym hotelu przyjęła moje oświadczyny.

Oboje byliśmy zadowoleni z tego wyjazdu, a także z tego, że udało nam się znaleźć taki piękny hotel. Pokoje były w nim przestronne i zadbane. Podobało nam się to, że na miejscu działała całodobowa recepcja, dlatego można było zameldować się w hotelu w dowolnej chwili podczas trwania doby hotelowej. Jestem bardzo zadowolony również z tego, że istniała możliwość przedłużenia doby w dniu wyjazdu.