Zaprojektuj nietypową koszulkę

Sporo osób ślepo podąża za modą, nosi to samo, co wszyscy. Nie brakuje jednak ludzi, którzy wolą ubrać się nietypowo, zwracając uwagę nie na najnowsze trendy, ale na to, jakie kolory czy fasony szczególnie lubią i w jakich najlepiej się prezentują.

Niektórzy, zwłaszcza młodzi, projektują też samodzielnie ubrania, a następnie albo samodzielnie je szyją, albo zlecają to profesjonalnym krawcom. Szczególnie popularne okazują się t-shirty z nadrukiem. Ich fason jest w prawdzie prosty, uniwersalny, zupełnie zwyczajny, jednak wyróżniają się one w inny sposób. Na niektórych z nich znajdują się barwne ozdoby, takie jak koraliki, frędzle, hafty. Często są to bardzo piękne i niezwykłe kombinacje.

Zdarza się, że nawiązują one do kultury ludowej czy do jakiejś grupy etnicznej. Możemy zatem znaleźć osoby noszące koszulki przypominające stroje Indian, pokryte frędzlami, jak też stroje stylizowane na ukraińskie, haftowane bluzeczki. Czasami zaś zaprojektowane przez nas samych koszulki nie przypominają żadnych znanych wzorów, lecz są naszym oryginalnym pomysłem, nie nawiązującym do jakiejś konkretnej stylistyki.

Na nietypowych koszulkach znajdują się ponadto zabawne napisy, na przykład nawołujące do większej wolności obyczajowej czy do zwrócenia szczególnej uwagi na potrzeby osób słabszych od nas – dzieci, obcokrajowców, niepełnosprawnych. Wiele osób lubi też wymyślać zabawne wierszyki i aforyzmy oraz umieszczać je na swoich koszulkach. Możemy ponadto spotkać koszulki ozdobione bardzo pięknymi rysunkami, przedstawiającymi ludzi, zwierzęta, drzewa, kwiaty bądź też jakieś osiągnięcia cywilizacji, jak fabryki, lokomotywy i różnego rodzaju maszyny.

Tak naprawdę na naszej koszulce może być wszystko, o czym zamarzymy. Musimy tylko mieć oryginalny pomysł oraz umieć go przenieść na koszulkę bądź też skorzystać z pomocy specjalistów. Zaprojektowane przez nas wzory nadruków za niewielką opłatą przeniosą na koszulki liczne drukarnie. Trudniej będzie ze znalezieniem kogoś, kto podejmie się wykonania haftu.