Zaprojektowanie domu energooszczędnego z drewna

Biuro projektowe było dla mnie wszystkim. Jeszcze w szkole średniej założyłem sobie, że będę właścicielem firmy i będę projektował nowoczesne domy. Temat był mi dość bliski, bo mój wujek był znanym projektantem a ja chciałem pójść w jego ślady. Nawet zamierzałem być lepszy od niego.

Energooszczędny dom dla wymagającego klienta

domy energooszczędne drewnianeBiuro ruszyło pod koniec października. Do tego czasu zdobyłem niezbędne uprawnienia i wykonałem kilka szkoleń. Miałem gotowe projekty domów, które już wcześniej przygotowałem, ale posiadałem również najnowszy program do projektowania. Pierwszego klienta podesłał mi wujek. Ja, w przeciwieństwie do wujka, projektowałem nowoczesne domy energooszczędne drewniane a ten klient właśnie takim rozwiązaniem był zainteresowany. Jak się okazało, był to wymagający klient, który dokładnie wiedział czego chce. Przedstawił mi swoje wymagania, które obowiązkowo musiały znaleźć się w projekcie. Dla niego nie było rzeczy niemożliwych do wykonania. Klient ten zajmował się budową domów drewnianych i znał się na tym fachu. Interesujący go energooszczędny dom miał być piętrowy. Klientowi zależało na dwóch łazienkach i dużym salonie. Interesowało go również ogrzewanie podłogowe, które znalazł w atrakcyjnej cenie i na dodatek rozwiązanie to było wyjątkowo oszczędne. Znałem się na projektowaniu energooszczędnych domów z drewna, bo odbyłem odpowiednie szkolenie i dzięki temu wiedziałem na co zwracać szczególną uwagę. Poradziłem sobie z tym zleceniem bez problemu.

Klient był bardzo zadowolony z moich usług i od razu skontaktował się z moim wujkiem, żeby mu podziękować za to, że mnie polecił. Od tamtego czasu dużo osób się do mnie zgłaszało a ludzie coraz częściej decydowali się na domy energooszczędne. Miałem pełne ręce roboty.