Zalety monitorów poleasingowych

Czasami zdarzają się wypadki, których nigdy byśmy się nie spodziewali i które mają miejsce w najmniej oczekiwanym momencie. Pół biedy, kiedy zepsuje się jakaś mała rzecz, ale co zrobić, kiedy w trakcie pracy nasz kot postanowi zakończyć żywot monitora?

Najlepszy monitor poleasingowy

monitory poleasingoweKażdy posiadacz miauczącego przyjaciela doskonale zdaje sobie sprawę z ich umiejętności manipulacyjnych. Nie ważne co robisz i nie ważne, że właśnie jesteś zajęty pisaniem ważnego projektu do pracy. Kota to nie interesuje i jeżeli właśnie w tym momencie postanowi, że masz go wygłaskać, to tak właśnie ma być, a jeśli wyrazisz swój sprzeciw, kot chętnie postara się o nauczkę np… skacząc na monitor i zrzucając go tym samym na podłogę. Właśnie taka sytuacja spotkała mnie ostatnio. Byłam w trakcie pisania ważnego projektu do pracy, termin jego złożenia zbliżał się wielkimi krokami, a mój ogromny kocur niezadowolony z faktu, że nie mam czasu go głaskać, rozwalił mój monitor zrzucając go z biurka. Z początku wpadłam w panikę i czym prędzej zadzwoniłam do męża z pytaniem, co mam zrobić. Mąż polecił mi, abym udała się do punktu w naszym mieście, gdzie sprzedają monitory poleasingowe. Wiedziałam, że są to monitory używane, jednak na tamtejszą chwilę niekoniecznie było mnie stać na kupno nowego monitora. Po wejściu do sklepu doznałam prawdziwego szoku. Pozytywnego oczywiście! Na półkach stały nowe monitory, a przynajmniej tak mi się wydawało ponieważ lśniły i wyglądały naprawdę na całkowite nówki! Ich ceny natomiast były niesłychanie niskie, co dodatkowo wprawiło mnie w osłupienie. Sprzedawca objaśnił mi, że są to monitory poleasingowe, używane, jednak wciąż w doskonałym stanie i właśnie dlatego zarówno prezentują się znakomicie, jak i posiadają o wiele niższą cenę niż w przypadku kupna monitora w normalnym sklepie.

Na dobrą sprawę dziś jestem wdzięczna mojemu kotu za ten akt sprzeciwu. Dzięki temu mogłam kupić sobie nowy monitor, który nie dość, że kosztował mniej, niż ten, który zepsuł mi kot, to w dodatku miał o niebo lepsze parametry! Jestem osobą, która w wolnych chwilach lubi pobawić się grafiką komputerową, a teraz, dzięki nowemu monitorowi, moje hobby sprawia mi jeszcze większą radość!