Zakup urządzeń do wyciskania soków

 

Marka Hurom – to jedna z najlepszych marek w branży wyciskarek wolnoobrotowych. Jeśli chcemy cieszyć się doskonałym sokiem prawie całkowicie pozbawionym piany, to najlepiej zaopatrzyć się w tego typu wyciskarkę. Można na niej wyciskać najtwardsze owoce i warzywa, włączając w to zieleninę.

Wyciskarki wolnoobrotowe, to urządzenia na miarę XXI wieku

urządzenie hurom h-aa alphaWszyscy wiemy jak ważne jest spożywanie świeżych soków. Świeży – to znaczy taki sok, który zawiera w sobie wszelkie witaminy charakterystyczne dla danego owocu, czy warzywa. Nie zawiera natomiast żadnych konserwantów, które dyskwalifikowałyby go z nazwy „świeży”. Nawet, jeśli taki sok byłby naprawdę świeży, a zawierałby jakiegokolwiek typu konserwanty, nazywanie go świeżym mija się z celem, ponieważ wcale nie wpływa on na nasz organizm dobroczynnie, a wręcz przeciwnie. Najlepiej samemu wyciskać soki z owoców i warzyw. Wtedy mamy pewność, że są one naprawdę świeże w pełni tego słowa znaczeniu. Ale wcześniej należałoby wybrać odpowiednią wyciskarkę do soków. Np. urządzenie hurom h-aa alpha wydaje się być najlepszym urządzeniem do tego typu prac. Jest to nowa linia popularnych wyciskarek wolnoobrotowych, z nowym systemem głównego ślimaka, obracającym się jedynie 43 razy na minutę. Szczotki usytuowane wokół tego ślimaka obracają się natomiast 17 razy na minutę co sprawia, że jakakolwiek piana nie ma szans powstania, przez co sok jest dłużej zdatny do picia i dłużej można go nazywać „świeżym”. To bardzo ważne dla naszego zdrowia.

Oczywiście i w takim wypadku znajdą się przeciwnicy tak wyciskanego soku, ponieważ będą oni wytykać cenę takich wyciskarek. Ale, czyż można własne zdrowie przeliczać na cenę? Od dawna wiadomo, że lepiej zapłacić trochę więcej i mieć sprawny produkt na długie lata, niż kupować często inne urządzenia.