Wytrzymałe siatki leśne

Wszędzie tam, gdzie stoją jakiś zabudowania, przeważnie są też wykonywane ogrodzenia, gdyż stanowią formę zabezpieczenia terenu. Można je wykonać z wielu rodzajów materiałów, które cechują się odmienną wytrzymałością. 

Gdzie może być wykonana siatka leśna?

siatki leśne ogrodzenioweOgrodzenie dowolnego terenu może być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Jedne są na tyle zabudowane, że niczego przez nie nie widać, a inne kompletnie nie odgradzają nas od ciekawskich gapiów. Różnią się również ceną i czasem wykonania, co wpływa na ich wybór. W sprzedaży znajdziemy siatki leśne ogrodzeniowe, klasyczne ogrodzeniowe, zbrojeniowe, hodowlane oraz ocynkowane i powlekane PCV. Większość z nich jest wykonana ze specjalnego drutu, który jest zabezpieczony przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych takich jak: mróz, wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Wbrew pozorom takie siatki są bardo wytrzymałe i dodatkowo mało widoczne. Leśne siatki są wykorzystywane przy ogrodzeniu sadów, ogrodów, terenów rolnych i rekreacyjnych czy nawet autostradach. W procesie produkcji siatki leśnej zostały wykorzystane wyjątkowo wytrzymałe materiały, a dzięki ocynkowaniu plecionka jest wyjątkowo odporna na korozję. Posiada ona naturalny srebrny kolor, który w terenach zielonych nie jest zbyt widoczny. Montaż takiej siatki odbywa się identycznie jak  w przypadku innych rodzajów. Potrzebne są specjalne słupki i przelotki z haczykami. Słupki na takich obszarach przeważnie są wbijane do ziemi na odpowiednią głębokość.

Wykonanie ogrodzenia leśnego jest łatwe i szybkie, dlatego też nie powinniśmy mieć problemu  z jego wykonaniem. Cena takiej siatki zaczyna się od stu czterdziestu złotych za rolkę o określonej wysokości i szerokości, które kupimy w wielu marketach budowlanych.