Wynajęłam namiot dmuchany z nadrukiem

Zorganizowanie eventu to wcale nie taka prosta sprawa. Przekonałem się o tym na własnej skórze jak musiałem osobiście wszystkim się zająć. Na dodatek szef co chwilę miał jakieś pomysły, które kazał mi zrealizować. Jeden jednak wyjątkowo mi się spodobał.

Namiot dmuchany na evencie

namioty dmuchaneSzef jak wpadł do mojego biura to zapytał, czy mogę sprawdzić w jakich cenach są namioty dmuchane, ponieważ chciałby zamówić taki na event. Ma on być z nadrukiem, gdzie będzie logo naszej firmy oraz dane kontaktowe. Organizowałem ulotki, ale o namiocie to pierwsze słyszę. Szef był zdecydowany i od razu zabrałem się do załatwiania tego tematu. Ofert na namioty dmuchane było całe mnóstwo i miałem z czego przebierać. Cena nie grała roli, ponieważ szefowi zależało tylko na jakości i przede wszystkim na tym się skupiłem. Ten event pochłonie ogromne środki pieniężne, ale firma jest na to przygotowana. Zapewne jak zorganizuję namiot dmuchany to szef mnie pochwali. Udało się wszystko zorganizować i nawet zrobiłem to w krótkim czasie. Wybrałem firmę, która od lat oferuje namioty dmuchane, ponieważ byłem pewien, że posiadają spore doświadczenie. Nawet uzyskałem kilka cennych wskazówek, które oczywiście wykorzystałem. Poinformowałem szefa o załatwionym temacie i w zasadzie wszystko było już załatwione. Mogliśmy szykować się do tego ogromnego wydarzenia. Odbywać się ono będzie w weekend. W piątek mieli postawić już namiot na placu i tego dnia pojechałem sprawdzić jak idą przygotowania. Kiedy dojechałem to namiot już stał.

Impreza była udana i przyniosła zamierzone efekty. Teraz jesteśmy nastawieni na współpracę z licznymi kontrahentami, którzy pojawili się na zorganizowanym przez naszą firmę evencie. Ja sam pilnowałem, ażeby wszystko przebiegało jak należy.