Wyjazd za granicę fantastycznym busem

 

Mieszkam w Gdańsku i od dłuższego czasu miałem w planach wybrać się do Niemiec na wycieczkę. Niestety, jestem osobą która niesamowicie boi się latać samolotem, dlatego postanowiłem skorzystać z przejazdu busem. Na szczęście, mam bardzo dobre połączenie z mojego miasta do Niemiec.

Świetna wycieczka dzięki busowi z Gdańska do Niemiec

busy gdańsk niemcyNa samym początku musiałem zarezerwować sobie miejsce w jednym z busów. Do tego, skorzystałem z internetu, aby znaleźć dane kontaktowe i zadzwonić do firmy. Znalezienie firmy nie było problemem, od razu natrafiłem na stronę busy Gdańsk Niemcy. Zadzwoniłem pod podany na stronie numer telefonu i bezproblemowo załatwiłem sobie jedno z miejsc. Dostałem kartę przejazdową, którą można załadować sobie do smartfona, a potem pokazać kierowcy w ramach potwierdzenia przejazdu. Kilka dni przed wyjazdem, przygotowałem sobie wszystkie potrzebne mi rzeczy do torby. Miałem dosyć spory bagaż, dlatego też zastanawiałem się, czy bez problemu będzie go można upchnąć w busie. W dniu wyjazdu, zauważyłem, że bus, w którym będę pasażerem, jest naprawdę duży. Bez najmniejszych problemów zmieścił się w nim mój dosyć spory bagaż, a kierowca był na tyle miły, że nawet dobrze go zabezpieczył pasami, aby nie rzucał się po busie. Bus posiadał bardzo wygodne siedzenia, możliwość zaparzenia sobie ciepłego napoju, toaletę, a również Wi-Fi, przez co podróż przebiegła bardzo szybko, gdyż czas zlatywał na oglądaniu filmów w internecie.

Jestem bardzo zadowolony z jakości przejazdu z Gdańska do Niemiec. Przejazd nie trwał długo, bowiem tylko kilka/kilkanaście godzin, lecz ze względu na wszystkie zawarte w busie udogodnienia, czas przemijał bardzo szybko. Z Niemiec do Gdańska, jechałem busem z tej samej firmy, dlatego wiem już na której mogę polegać.