Wygodny rozładunek przy użyciu ręcznych wózków transportowych

 

Pracuję w restauracji na lotnisku. Lubię swoją pracę. Niedawno zaproponowano mi udział w szkoleniu, które podniesie moje kwalifikacje. Jedynym minusem będzie to, że będę częściej pracować na zmianę nocną. Nie przeszkadza mi to, w każdym miesiącu trafia mi się kilka takich zmian. Po szkoleniu będę pomagać w rozładunku dostaw.

Ręczny wózek transportowy w pracy

ręczne wózki transportowePracuję w tej firmie już dwa lata. Planowałem, że przepracuję tam tylko kilka miesięcy, praca jednak bardzo mi się spodobała. Na warunki płacowe również nie narzekam. Niedawno kierownik zaproponował mi szkolenie na ręczne wózki transportowe. Dzięki temu będę mógł pomagać w rozładunku dostawy produktów spożywczych. Nasza restauracja jest dość duża i mamy dużo dostaw. Zawsze potrzeba kogoś na nocną zmianę. Wózki pomagają w przetransportowaniu dużych i ciężkich ładunków. Można je o wiele łatwiej przenieść do magazynu czy chłodni. Dzięki nim oszczędzimy kręgosłup, bo nie będziemy musieli dźwigać ciężkich paczek. W pracy korzystamy z wózków, które mają gumową listwę i niskie krawędzie. Ułatwia to załadunek i niweluje zagrożenie dla otoczenia. Sam w sobie wózek jest lekki, można do złożyć i schować w magazynie do dnia kolejnej dostawy. Może umieść aż do stu pięćdziesięciu kilogramów. Dzięki temu rozładunek przebiega szybko i sprawnie. Są wygodne w użyciu i intuicyjne w obsłudze. Po kilkunastu godzinach kursu będę mógł je bez problemu obsługiwać.

Dzięki większej ilości godzin pracy na zmianę nocną będę miał wyższe zarobki. Dodatkowo umiejętność obsługi tego urządzenia może przydać się na przyszłość. Są one wykorzystywane w wielu firmach transportowych oraz w magazynach. Spotkamy je również w sklepach budowlanych. Kiedy będę chciał zmienić pracę, będę mógł się pochwalić dodatkową umiejętnością.