Wspaniała koszulka z logo carhartt

 

Co jakiś czas w moim mieście organizowane są różne ważne wydarzenia. Tym razem miał być wielki pokaz iluminacji świetlnych. W dniach kiedy jest u nas ten festiwal, w naszym mieście tłoczy się pełno ludzi z różnych miast, województw, a nawet odwiedzają nas goście z zagranicy. Dlatego wybierając się do miasta, musiałam ładnie się ubrać, w końcu trzeba dobrze zaprezentować nasze miasteczko.

Wyjście na miasto w koszulce carhartt

koszulka z logo carharttOczywiście podstawą mojej stylizacji, była zakupiona przeze mnie wczoraj koszulka z logo carhartt z miejscowego sklepu. Stwierdziłam, że jest najlepsza z całej mojej szafy koszulek. Gdy tylko zobaczyłam ją na wieszaku przez szybę sklepową, od razu musiałam wejść do środka i ją przymierzyć, mimo, że spieszyliśmy się ze znajomymi do kina. Była tak miła w dotyku, że mogłabym cały czas mieć ją na sobie. Bardzo delikatna, działała na skórę jak jakiś najlepszy balsam. Nic mnie nie uwierało i od razu trafiłam na dobry rozmiar, co w moim przypadku rzadko się zdarza, bo jestem trochę niewymiarowa. Ucieszyłam się, że w końcu w sklepach znalazłam coś dla mnie, a nie tylko odzież dla szczupłych dziewczyn z nieoddychającego materiału. Postanowiłam ją wziąć bez chwili zastanowienia. Dlatego teraz założę ją na festiwal. To w końcu ważne wydarzenie i trzeba się odpowiednio prezentować. Nie chciałabym czuć się źle w swoim ubraniu, a w koszulce jest mi najlepiej. Nie miałam do tej pory lepszej koszulki niż ta z logo carhartt. Jest po prostu bezkonkurencyjna i bardzo ją polecam.

No i wybrałam się na festiwal. Super, że akurat w naszym mieście dzieje się coś takiego. Zawsze jakaś rozrywka niedaleko od mojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu, że dobrze czułam się w nowej koszulce i spodniach, nie miałam sobie nic do zarzucenia. Kilka osób nawet pochwaliło mój wygląd.