Wizyta u okulisty była udana

Moja córka chodzi do przedszkola i bardzo sobie dobrze w nim radzi. Ma dobrą pamięć i szybko uczy się różnych wierszyków i piosenek. Pani, która prowadzi jej grupę poprosiła mnie o rozmowę kiedy przyjechałam ją odebrać. Zasugerowała, że Madzi chyba trochę pogorszył się wzrok i żebym to sprawdziła u specjalisty.

Zapisałam córkę do okulisty

Okulista dla dzieci Warszawa GrochówJa nie miałam takich obserwacji odnośnie córki ale cieszę się, że pani zwróciła mi uwagę. Wolę oczywiście wszystko sprawdzić żeby mieć pewność, że zareagowałam w odpowiednim czasie. Zapisałam córkę prywatnie do okulisty, który znajduje się na naszym osiedlu. Można się do niego dostać do późnych godzin popołudniowych. Ja pracę kończę po godzinie siedemnastej i na szczęście na dzisiaj udało mi się dostać na wizytę. Okulista dla dzieci Warszawa Grochów ma bardzo dobre opinie. Dzieci go lubią a to jest bardzo ważne. Już długo pracuje w branży i jest dobrym specjalistą. Córka jest odważna i dzielna i pozwoliła sobie zbadać oczka. Oczywiście miałam nadzieję, że wszystko z jej wzrokiem jest dobrze i nie trzeba będzie kupować jej żadnych okularów. Mąż odebrał córkę z przedszkola i przygotował dla niej w domu obiad. Podjechali po mnie do pracy i wspólnie udaliśmy się do specjalisty. Okulista dla dzieci miał piękny gabinet. W poczekalni był kącik dla dzieci z zabawkami i rożnymi kolorowankami a także kredkami i pisakami. Córce bardzo podobała się poczekalnia. Była ciekawa jak wygląda badanie u okulisty.

W miarę możliwości starałam się jej wytłumaczyć co będzie robił pan doktor. Do gabinetu córka chciała wejść z tatą. Ja poczekałam na nich na zewnątrz. Nie chciałam robić dodatkowego tłoku. Na szczęście z oczami córki jest wszystko dobrze. Córka nie musi nosić okularów. Cieszę się, że córka była dzielna.