Wieszak na ubrania dla kociarza

Jeżeli wchodzimy do mieszkania, to pierwsze co robimy po przyjściu, ściągamy okrycie wierzchnie oraz buty i przechodzimy do kolejnego pomieszczenia. Aby pomieścić rzeczy naszych gości, montujemy specjalne wieszaki na odzież lub wieszamy kurtki w szafie, która znajduje się blisko drzwi wejściowych.

Jakie są kształty wieszaków na ubrania?

wieszaki na ubrania - kotyNa rynku dostępnych jest różnych modeli co nie miara dlatego znaleźć ten właściwy, spełniający nasze wymagania i trafiający w nasz gust nie jest łatwo. W przychodniach publicznych czy prywatnych gabinetach lekarskich, spotkamy stojące wieszaki, które mają miejsce na parasole i kapelusze. Są to klasyczne, ale też ponadczasowe modele, które znajdują zastosowanie w dzisiejszych czasach. Wieszaki na ubrania nie muszą zajmować dużo miejsca, bo można je zamontować w postaci małych haczyków na kawałku drewna i przybić do ściany. Dla fanów zwierząt dostępne są wieszaki na ubrania – koty, wykonane z trwałego metalu i są pomalowane farbą proszkową na biało lub czarno. Utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe, bo wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Jeżeli do naszego przedpokoju nie pasuje taki kolor, to z łatwością możemy przemalować wieszak na dowolny, inny kolor. Wykonane z metalu są wytrzymałe i odporne na upływający czas, dlatego są najczęściej wybierane wśród klientów sklepów z wyposażeniem domu. Poza kotami są też dostępne w kształcie psów, ale można też znaleźć wieszaki będące napisami z wystającymi haczykami. Wieszaki na ubrania świetnie się sprawdzą w małych mieszkaniach gdzie nie ma miejsca na przestronną szafę.

Jeżeli oferta sklepów stacjonarnych jest dla nas za mało urozmaicona i nie znajdujemy tam żadnego wieszaka odpowiadającego naszym wymaganiom, to z pewnością w internecie go znajdziemy. Sklepy online mają niższe ceny i zdecydowanie większy wybór.