Usypiający miś szumiący

Rodzice doskonale wiedzą jak małe dziecko trudno jest uśpić. Wykorzystuje się wtedy każdą metodę, która działa, jednak niekiedy jest nam szkoda marnować wody z kranu tylko dlatego, iż jej szum usypia malca. Dlatego możemy zastanowić się nad dostępnym na rynku misiem szumiącym, który pomoże nam w tej czynności usypiania.

Ciekawy szumiący miś dla malucha

Szumisie whisbearZdecydowanie każdy z nas lubi się wyspać, dlatego decyzja o posiadaniu rodziny często jest odkładana z tego powodu, a kiedy mamy już dziecko cierpimy na bezsenne noce wraz z naszym dzieckiem. Dlatego powstały Szumisie Whisbear, które są perfekcyjnym rozwiązaniem dla rodzin posiadającym małe dzieci. Te pluszaki szumią, a więc odwzorowują dźwięki, które nasz maluch słyszał jeszcze będąc w łonie matki. W ten sposób wycisza się oraz czuje bezpiecznie i komfortowo. To najszybsza droga do tego, aby dziecko zasnęło i nie budziło się całą noc. Taki miś szumiący ma kilka trybów, dzięki którym możemy wybrać ten, który najlepiej działa, a dołączona do niego aplikacja na telefon ułatwi nam obsługę nawet z drugiego pokoju. Istotne dla wielu rodziców będzie również to, iż po około godzinie miś przestaje szumieć, a my nie musimy martwić się o to, aby wyciągać pluszaka z rąk naszej pociechy i ją wyłączać. To bardzo praktyczna zabawka, która fenomenalnie będzie wyglądać na półce, ale również będzie świetna do codziennej zabawy naszego małego dziecka.

Dla każdego rodzica najważniejsze jest to, aby jego dziecko było najedzone, czyste i wyspane. Niestety, bardzo często maluchy mają okropne trudności z zaśnięciem, dlatego poszukujemy różnego rodzaju rozwiązań ułatwiających mu to. Z myślą o problemach z zasypianiem powstały Szumisie marki Whisbear, które świetnie sobie radzą z problemem z zaspianiem.