Trener dla mnie i dziewczyny

Moja dziewczyna zaciągnęła mnie w końcu na siłownię. Długo chciałem coś ze sobą zrobić, ale nigdy nie czułem aż takiej potrzeby, albo nie miałem czasu, aby skupić się na realizacji swoich celów przez wakacjami. To właśnie wtedy najczęściej wszyscy udają się na siłownię, jednak wszyscy robią to raczej nie myśląc i nie układając planów.

Dobry trener i jego praca

trener osobisty warszawa

Moja dziewczyna mi oznajmiła, że pójdziemy na trening, który organizowany jest przez doświadczonego trenera personalnego. Trener personalny – do tej pory myślałem, że to tylko moda i że to nie działa. Jednak już po jednej sesji treningowej wychodziłem z niej zmęczony jak nigdy, a także szczęśliwy, gdyż w końcu wiedziałem, że znalazłem się w dobrym miejscu i że mój wysiłek ma sens. Trener osobisty warszawa i treningi, jakie nam narzucał były dostosowane indywidualnie. Moja dziewczyna robiła zupełnie co innego na siłowni, ja również miałem rozpisany trening pozwalający mi z każdym treningiem podnosić jeszcze więcej. Kluczem do sukcesu, jak mówił trener personalny była także dieta, która nie powinna być pomijana na żadnym etapie ćwiczeń. Dobrze zdawałem sobie sprawę, że trochę zapłacę za łącznie treningi oraz dietę, ale byłęm przygotowany na taki wydatek głównie z tego względu, że na pewno będą to dobrze spożytkowane środki. Trener personalny posiadał doświadczenie z pracy z ludźmi w różnym wieku i o różnym zapotrzebowaniu. Dzięki temu jeszcze przed pierwszym treningiem dokonał odpowiednich pomiarów i wypytał mnie, jaki mam cel w tym, żeby przychodzić na siłownię.

Moja dziewczyna również po jakimś czasie obserwowała, że zmieniła swoją sylwetkę, a wcale nie chodzimy na treningi codziennie, a raczej parę razy w tygodniu. Wiem, że jeśli bym nie korzystał z trenerów, na pewno nie osiągnąłbym takich efektów.