Trendy jesiennych paznokci hybrydowych

Sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nim nadchodzą nowe modowe trendy, które będą obecne nie tylko na ubraniach, lecz także na paznokciach. Manicure hybrydowy niemalże całkowicie wyparł malowanie paznokci zasychającym lakierem. Co tej jesieni ujrzymy na paznokciach? 

Jesienne modne wzory na hybrydzie

trwała hybryda na jesieńNajnowsze trendy na dany sezon znane są już na kilka tygodni przed jego rozpoczęciem. Najbardziej znane domy mody ustalają je i przekazują wszystkim tym, którzy są tym zainteresowani. Nie inaczej jest ze wzorami, które nanosi się na paznokcie. Każdej jesieni wiele klientek salonów kosmetycznych odwiedza je, prosząc o wykonanie najładniejszego efektu. W tym sezonie trwała hybryda na jesień będzie oznaczać brokatowe i błyszczące paznokcie, powrócimy do efektów holo oraz nowocześnie zrobionego frencha. Powrócą także nietypowe kształty płytki paznokcia, na które naniesie się czarne i mroczne barwy w matowej odsłonie. Ze wzorów ponownie ujrzymy kocie oko, jesienne listki, a także kropki, kwadraty i paski w różnych grubościach. Minimalistyczne paznokcie królują wśród trendów i tak też będzie tej jesieni. Moda na wiele wzorów przeminęła, ale nie oznacza to tego, że nie możemy zrobić takiego manicure’u jeśli jesteśmy jego fankami. Pamiętajmy jednak, że najlepiej jest udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, który nie tylko spełni nasze oczekiwania, ale i zadba o naszą płytkę paznokcia. Wysterylizowane narzędzia to podstawa dobrej higieny, a w domu niestety nie jesteśmy w stanie tego zrobić bez użycia autoclave’u.

Chcąc spełnić własne oczekiwania, warto zaznajomić się z najnowszymi trendami w sferze paznokci, które są ważnym elementem naszego wizerunku. Profesjonalnie wykonany manicure hybrydowy to nie tylko dobry wygląd paznokci, ale i bezpieczeństwo. To także relaks i odpoczynek po ciężkim dniu.