Torby bawełniane jako worki przeciw-kurzowe na buty

Wiele kobiet ma problemy z przechowywaniem obuwia. W szafce zwykle mieści się kilka par, tych które aktualnie nosimy na co dzień, a co z resztą? Plastikowym klapkom na basen nic się nie stanie, nawet jeśli je gdzieś upchniemy, ale co zrobić z długimi kozaczkami? Wiadomo, że but potrafi się odkształcić.

Torby bawełniane mogą być wykorzystane jako worki przeciw-kurzowe

torbaW sklepach obuwniczych sprzedają specjalne wkładki, które utrzymują but we właściwej pozycji, dzięki czemu się nie zniszczy, a my będziemy się nim dłużej cieszyć. Pozostając kwestia miejsca. Ułożenie kartonów jest bardzo proste, jeśli są one tej samej wielkości. Opakowania po zimowych kozakach będzie dużo większe, niż takie po ozdobnych szpileczkach. Trzeba się więc zabawić w tetrisa, żeby je dobrze ustawić. Utrzymanie prawidłowego kształtu buta jest bardzo ważne, ale nie należy zapominać o jego pielęgnacji. Klapki z plastiku można przemyć wodą z mydłem lub jakimś płynem do mycia i już będą czyste, gotowe do użytku. Gorzej jest z butami z zamszu i skóry. Wymagają one odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji. Nie można dopuszczać do ich przemoczenia, suszyć z dala od źródła ciepła, regularnie stosować pasty czy spraye pozwalające zachować kolor i fakturę materiału, czyścic specjalną szczoteczką do zamszowych butów. Należy również zadbać, by się nie kurzyły i nie brudziły, skoro tak ciężko jest je wyczyścić. Najlepiej zacząć od worków przeciw-kurzowych na buty. Ekskluzywne marki same dodają torby bawełniane z nadrukiem lub logo do swoich butów, jednak tańsze marki tego nie robią. Nic straconego! Nasze torby materiałowe z nadrukiem, które większość z nas ma sprawdza się tak samo dobrze.

 Zwykle są większe niż plastikowe torby reklamowe z nadrukiem (które ewentualnie też się sprawdzą), więc but spokojnie się w nie zmieści. Poza tym torby ekologiczne z nadrukiem są, no cóż, ekologiczne, więc idealne dla twojego domu.