Thermolka Extra żel na bóle mięśniowe

Kto nigdy nie skarżył się na przemęczenie i dyskomfort? Wszyscy odczuwamy dolegliwości związane z przeciążeniem organizmu i kręgosłupa, szczególnie po przekroczeniu pewnego wieku albo spędzeniu całego dnia w bezruchu i w pozycji siedzącej. Efektywność człowieka, który zmaga się z nieprzyjemnymi skutkami przeforsowania, jest znacząco niższa, stąd też duże zapotrzebowanie na środki wspomagające walkę z bólem.

Ziołowe wsparcie przeciwbólowe – Thermolka Extra żel

thermolka extra żel na bóleOdzyskanie wigoru zaczyna się od zastosowania specyfików przeciwbólowych. Najczęściej wybieranymi preparatami są żele rozgrzewające, ponieważ ta ich właściwość przyczynia się do zniwelowania napięcia mięśni. Wsmarowanie cienkiej warstwy żelu w skórę sprawia, że rozgrzewa się ona, a co za tym idzie – rozgrzewają się również ukryte pod nią mięśnie i stawy. Coraz większą popularnością cieszy się Thermolka Extra żel na bóle, ponieważ pozwala on zwalczać dyskomfort za pomocą organicznych substancji. Zawiera on bardzo dużo naturalnych składników, wśród których prym wiodą konopie. Dzięki nim skóra nie jest podrażniana przez wyciągi rozgrzewające. Tych także żel Thermolka zawiera dość. Świadczą one o tym, że moc żelu jest niebagatelna i nie do przecenienia. Kapsaicyna i kamfora sprawiają, że skóra jest stymulowana, dzięki czemu poprawia się ukrwienie, co oznacza, że działanie przeciwbólowe jest wzmocnione i skuteczniejsze. Dodatek eukaliptusów, kasztanów i jodły sprawia, że żel działa również przeciwzapalnie.

Warto oczywiście pamiętać, że jak każdy tego typu produkt, także i ten powinien być stosowany z uwagą. Należy zadbać, aby nie zostały nim podrażnione błony śluzowe ani oczy. Przy zachowaniu odpowiedniej uwagi można się cieszyć najlepszym działaniem tego kojącego ziołowego antidotum.