Tanie kosmetyki znanych marek

Wybierając kosmetyki Rimmel coraz częściej klienci porównują także ich ceny. Dotyczy to w szczególności kosmetyków znanych marek, kojarzonych z wysoką jakością i luksusem. Perfumy czy drogie kremy, oparte na wyszukanych składnikach są na pewno mile widzianym prezentem, ale często klientki kupują je same i wówczas okazuje się, że drogeria internetowa oferuje je po znacznie niższych cenach.

Czemu tak się dzieje? W przypadku drogerii stacjonarnych trzeba zapłacić za wynajęty lokal, opłacić zatrudniony personel oraz mieć odpowiednio wyposażony magazyn, aby móc w każdej chwili uzupełnić zapasy brakującego kosmetyku.

Drogerie internetowe nie wymagają aż tylu dodatkowych czynników, choć bywa, że i drogeria internetowa ma udostępniony stacjonarny sklep, w którym można odbierać zakupy internetowe czy dokonać zakupów na miejscu, także po niższych cenach.

Sklepy internetowe bardzo często korzystają z ofert producentów z całego świata, dlatego może się okazać, że woda toaletowa Celine Dion kupiona w internetowej perfumerii jest tańsza, bowiem jest produkowana w innym kraju i sprowadzana bezpośrednio przez perfumerię. Odchodzi koszt pośredników, zatem klient może oszczędzić całkiem sporo – niektóre perfumy kupione w internetowych drogeriach mogą być tańsze nawet o połowę w porównaniu z perfumeriami sieciowymi czy stacjonarnymi.

Jednak zakupy internetowe mają także jedną wadę. Do tej pory nikt nie wynalazł sposobu, aby można było przez internet powąchać wybrane perfumy czy balsam do ciała. Zakupy internetowe sprawdzają się zatem w przypadku produktów znanych, z którymi klient miał już do czynienia. Zakupy internetowe mogą być również sposobem na tani prezent dla znajomej osoby, która chciałaby dostać wybrane perfumy.

Dodaj komentarz