Szybkie i skuteczne usuwanie tatuażu

 

Wiele osób, szczególnie młodych robi sobie tatuaże. Bardzo często robią to pod wpływem impulsu albo za namową znajomych. Po kilku latach jednak okazuje się, że zrobiony przed laty tatuaż już nam się nie podoba, albo zrozumieliśmy jakie jest jego znaczenie.

Jak skutecznie i szybko usunąć tatuaż?

Doskonałą metodą szybkie usuwanie tatuażu w Szczecinieusunięcia niechcianego tatuażu bez ryzyka powstania blizn oraz zmian barwnikowych jest zabieg przy pomocy lasera. Jest to urządzenie, które bardzo dobrze radzi sobie z tatuażami pourazowymi czy makijażem permanentnym. Jest to zabieg, który pozwala na skuteczne, precyzyjne i szybkie usuwanie tatuażu w Szczecinie. Podczas trwania zabiegu stosuje się chłodzenie zimnym powietrzem bez konieczności wcześniejszego znieczulenia skóry. Wyjątek stanowią osoby bardzo wrażliwe na ból, odczuwające dyskomfort w trakcie zabiegu. Im zaleca się wcześniejsze znieczulenie przy użyciu specjalnego kremu. Zabieg usuwania tatuażu gwarantuje trwałe jak i błyskawiczne usunięcie niechcianego tatuażu bez zmian pigmentowych. Należy jednak pamiętać, że znaczący wpływ na efekty zabiegu a także ilość sesji mają głębokość umieszczenia jak i również rodzaj użytego do tatuażu barwnika. W zależności od powierzchni tatuażu zabieg trwa od kilkunastu sekund do kilkunastu minut. Jednak niezależnie od tego jaką klinikę wybierzemy przed wykonaniem takiego zabiegu lekarz musi przeprowadzić konsultacje. Usunięcie tatuażu podczas jednej sesji jest mało prawdopodobne, dlatego ich liczba zależy od koloru, wielkości i gęstości.

Jeśli mamy tatuaż, który chcielibyśmy usunąć warto udać się do sprawdzonej kliniki. Tam zabiegi wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy mają wiedzę oraz doświadczenie w usuwaniu niechcianych tatuaży. Przy zastosowaniu lasera minimalizuje się dolegliwości po zabiegu, skraca czas gojenia się skóry a także praktycznie niweluje ryzyko przebarwień.