Szampan z grawerem na rocznicę ślubu

Za miesiąc wybieramy się na pięćdziesiątą rocznicę ślubu moich dziadków i poszukujemy oryginalnego prezentu, który będzie praktyczny, a zarazem pozostanie jako pamiątka. Przeglądaliśmy różne fora internetowe w poszukiwaniu idealnego prezentu. Nie tak łatwo znaleźć jednak rzecz dla ludzi, którzy praktycznie wszystko w domu mają. Fajnie byłoby, żeby upominek był z grawerem. 

Laserowe grawerowanie w szkle

laserowe grawerowanie napisówPo wielu dniach poszukiwań w końcu udało nam się wybrać odpowiedni prezent. Postanowiliśmy zafundować dziadkom weekend w górach oraz szampana. Moja babia uwielbia szampana, więc na pewno będzie to trafiony prezent, tym bardziej, że będzie na butelce wykonany grawer z życzeniami. Prezent praktyczny, a zarazem pamiątkowy. Znaleźliśmy firmę, która oferuję laserowe grawerowanie napisów. Mieli u siebie nawet butelki z szampanem, na których taki grawer można wykonać. Oczywiście nie są to takie buteleczki jak od ruskiego szampana, ale eleganckie wykonane z ciemnego szkła. Pracownik poinformował nas, że najlepiej grawer prezentuje się na ciemnych butelkach z czarnego lub zielonego szkła. Do wyboru mieliśmy kilka rodzajów szampana oraz mogliśmy wybrać życzenia, które chcemy wygrawerować z ich bazy lub wymyślić nasze. Postanowiliśmy, że sami je stworzymy oczywiście uwzględniając ilość znaków jakie są dostępne przy grawerowaniu. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu trzech dni, więc bardzo szybko. 

Nie da się ukryć, że prezent wygląda świetnie. Fajnie, że są firmy, które oferują laserowe grawerowanie napisów, ponieważ dzięki temu ludzie mogą mieć super pamiątkę na lata. Wycieczka również już została zamówiona. Oczywiście dziadkowie sami mogą sobie wybrać dogodny termin, ponieważ zakupiliśmy voucher. Mam nadzieję, że prezenty im się spodobają.