Syn chce zostać psychologiem

 

Z mężem zawsze chcieliśmy mieć jedno dziecko. Wtedy mogliśmy mieć pewność, że będziemy w stanie mu wszystko zapewnić. Kiedy urodził się Krzysiu to zapewniliśmy mu odpowiednią opiekę i miał wszystko, czego tylko zapragnął. To było nasze oczko w głowie.

Pomoc w kształceniu syna na psychologa

psycholog z PoznaniaTo, że dzieciaki szybko dorastają było sprawą oczywistą. Zanim się obejrzałam już kończył szkołę podstawową. W ostatniej klasy odwiedził ich w szkole jakiś znany psycholog z Poznania i mój syn był bardzo podekscytowany spotkaniem z tym człowiekiem. Opowiadał cały czas o jego pracy o tym co mówił. Stwierdził też, że już doskonale wie czym chce zajmować się w przyszłości. Syn planuje zostać psychologiem. Ta perspektywa jego przyszłości bardzo nam odpowiadała. Wraz z mężem odkładaliśmy pieniądze na naukę Krzysia, ponieważ chcieliśmy, ażeby poszedł do najlepszych szkół. Od razu wiedziałam, że zapał syna nie jest chwilowy. Ten psycholog z Poznania zrobił na nim takie wrażenie, że oczywiste było dla mnie, że mój syn już ostatecznie sprecyzował swoje plany na przyszłe życie zawodowe. Kazał mu się ciężko uczyć, żeby uzyskał najlepsze wyniki. To dawało mu spore szanse na to, żeby dostać się do najlepszych szkół. Krzysiu był bardzo usłuchany i postępował zgodnie z moimi wskazówkami. Kiedy dostał się do wybranej uczelni wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi. Synowi bardzo dobrze szła nauka. Kupił mnóstwo książek związanych z psychologią, które czytał regularnie. Byłam z niego szalenie dumna, bo był zdeterminowany.

Na studiach mój syn osiągał najlepsze wyniki. Nawet profesorzy mu mówili, że czeka go świetlana przyszłość i na pewno osiągnie sukces. Jestem pewna, że mój syn będzie prowadził prywatną praktykę lekarską i będzie bardzo dobrym psychologiem.