Stary projekt instalacji był do wyrzucenia

Budowa własnego domu bywa na prawdę ciężka. Kilka lat temu gdy ją planowałem nie wiedziałem, że na mojej drodze może pojawić się tyle problemów. Dodatkowo zastanawiałem się jak im wszystkim sprostać. Teraz byłem na etapie w którym potrzebowałem instalacji elektrycznych.

Musiałem kupić nowy projekt instalacji elektrycznej 

instalacje elektryczne - montaż w BydgoszczyJednak poprzednia osoba źle wykonała mi projekt. Dowiedziałem się o tym u wykonawcy. Musiałem zażądać częściowego zwrotu pieniędzy i zmienić firmę. Nie chciałem mieć dłużej styczności z nie odpowiednimi elektrykami. Na szczęście szybko znalazłem inną firmę, która oferowała instalacje elektryczne – montaż w Bydgoszczy. Na dodatek przeczytałem o nich na forum. Tam dowiedziałem się, że mają na prawdę spora popularność i są coraz większą firmą. Stwierdziłem, że skorzystam z ich wiedzy i umiejętności. Na pierwszym spotkaniu gdy powiedziałem o co chodzi już wiedzieli, że będą mieli sporo do pracy. Dodatkowo obok budowałem warsztat samochodowy w którym miałem pracować. Chciałem aby tak dostęp do prądu był bardziej nie typowy. Wcześniej wiedziałem jak ciężko czasami pracować w innych miejscach. Budując własny warsztat chciałem zadbać o to aby mieć dobry dostęp do prądu. Na szczęście dowiedziałem się, że moje życzenia i oczekiwania są jak najbardziej realne. Jednak będę musiał na to trochę poczekać. Po wszystkim ustaliliśmy cenę za wykonanie projektu instalacji elektrycznej. Okazało się, że wcale nie była tak wysoka jak na początku przypuszczałem.

Byłem zadowolony z tego, że wszystko przebiegało po mojej myśli. Miałem jeszcze sporo wydatków. W przypadku zaoszczędzonych pieniędzy każdy grosz był na wagę złota. Dodatkowo wiedziałem, że zaraz będę musiał szukać wykonawców, którzy zrealizują projekt instalacji. Musiałem dobrze się rozejrzeć.