Srebrna biżuteria tworzona ręcznie

 

Zawsze podczas moich wyjazdów zagranicznych czy krajowych skupiam się na kupowaniu niedrogich pamiątek w postaci magnesów na lodówkę. Magnezy o różnych kształtach znajdują później swoje miejsce na mojej lodówce. Jednak tym razem, podczas mojego pobytu w Warszawie było inaczej.

Ręcznie wykonywana biżuteria z kamieniami szlachetnymi

wisiory srebrne ręcznie wykonaneW stolicy trafiłam na targ bożonarodzeniowy, z racji tego iż jest grudzień i wielkimi krokami zbliżają się święta. Tutaj również miałam w planie zakupić magnes, który dołączyłby do mojej kolekcji. Staram się nie kupować innych rzeczy ponieważ mój budżet na takie podróże jest ograniczony. Tym razem jednak moją uwagę przykuła ręcznie wykonywana biżuteria. Przedmioty sprzedawane w tym sklepie były tak piękne, że musiałam zajrzeć do środka chociaż na chwilę. Każdy przedmiot był nietuzinkowy. Przede wszystkim warto podkreślić, że każdy egzemplarz był wyjątkowy i jedyny na świecie. Dlatego zdecydowałam, że pamiątka z tego miasta nie może wylądować na lodówce. Znajdzie się na mojej szyi. Zdecydowałam się na srebro. Oglądałam wisiory srebrne ręcznie wykonane z przeróżnymi kamieniami szlachetnymi. Znalazły się tam duże jak i bardzo małe wisiorki. Do każdego zakupu artysta dodawał certyfikat, który potwierdzał autentyczność biżuterii oraz fakt, że została ona wykonana ręcznie. W moje ręce trafił zatem dość duży okrągły wisiorek z szafirem w środku. Pięknie komponuje się z moim pierścionkiem zaręczynowym, w którym centralnym punktem również jest szafir.

Cena takiej biżuterii zależna jest oczywiście od użytych kruszców i kamieni szlachetnych jakie zostaną użyte. Jednak można znaleźć egzemplarze w naprawdę rozsądnych cenach. Jestem szczęśliwa, że posiadam tak piękny przedmiot w moim domu. Każda kobieta powinna sprawić sobie taki prezent.