Spokojna kontrola w sklepie z trwałymi drewnianymi drzwiami

Kontrola podatkowa w mojej pracy przebiegła bez większych komplikacji. Zresztą jak inaczej miałoby być? Nic nie było tu robione wbrew zasadom, nie zatrudnialiśmy robotników na czarno ani nie próbowaliśmy omijać płacenia podatków.

Wrocławskie drzwi drewniane i dobra firma

drzwi drewnianeMimo to ludzie zajmujący się na co dzień bezpieczeństwem i higieną pracy znaleźli parę rzeczy, do których uznali za stosowne się przyczepić. Nie były to jednak nie wiadomo jakie sprawy. Generalnie produkowaliśmy trwałe drzwi drewniane-wrocław i byliśmy pod tym względem jedną z największych i najlepszych firm we Wrocławiu. Nie było łatwo utrzymać się na tym rynku, więc często gęsto musieliśmy zostawać i robić nadgodziny, które nie były do końca uczciwie rozliczane. Część z nas próbowała coś w tej sprawie robić, ale szczerze mówiąc i tak mieliśmy na tyle wysokie zarobki, że postanowiliśmy odpuścić tę sprawę i po prostu pracować tak jak pracowaliśmy. W gruncie rzeczy szef mógł nam płacić znacznie mniej, a i tak nie mielibyśmy gdzie z tym pójść. Drzwi wewnętrzne naszej firmy były prawdziwym hitem – nie wiem dlaczego tak się działo. Raczej nie przez cudowną ofertę drzwi z montażem za darmo powyżej iluś tam par kupowanych naraz, raczej przez to, że konkretnie drzwi techniczne były tak dobre, że nikt nie chciał kupować ich w innych firmach. Nie było ich zresztą we Wrocławiu wiele. Kupując drzwi techniczne przy okazji kupowali od razu inne, chyba po prostu ze zwykłego lenistwa. Nie dziwię im się zresztą – musieliby zrobić objazd po wszystkich sklepach w mieście, a być może urwaliby z dwadzieścia, trzydzieści złotych na parze drzwi.

Co to jest dla kogoś, kto na co dzień prowadzi jakiś zakład lub fabrykę? A jakość zawsze była u nas na pierwszym miejscu – dzięki marce wyrobionej na początku istnienia firmy utrzymywaliśmy się na szczycie przez bardzo długie lata.