ŚLUB W PLENERZE- praktyczne porady

O czym warto pamiętać organizując ślub w plenerze? Co wybrać? Gdzie szukać?
ślub w ogrodzieTe pytania często zadajemy sobie organizując tą wyjątkową dla nas uroczystość. Zacznijmy od początku… Żyjemy w takiej a nie innej strefie klimatycznej, dlatego też musimy pomyśleć o schronieniu dla gości. Warto wybrać opcje- wynajem namiotów. Niejedna wypożyczalnia namiotów oferuje eleganckie namioty, które nawet wyposażone są w drewniane podłogi, nagrzewnice, a nawet taką rzecz jak żyrandol. Musimy zawsze rozważyć opcję, że może nastąpić załamanie pogody. Aby dopasować wielkość namiotu musimy kierować się regułą: na 100 osób idealny będzie namiot wielkości 10x25m.
Pamiętać warto, że miejsce w którym będziecie siedzieć wraz z osobą udzielającą ślubu musi być dobrze widoczne dla wszystkich gości. Pamiętajmy również o miejscach siedzących dla gości, a także miejscu dla orkiestry lub zespołu.
Przed ceremonią musimy zadbać o nagłośnienie, musi być odpowiednie do danej powierzchni, kwiaty i inne dekoracje. Należy wszystko skrzętnie przygotować aby uniknąć niemiłych niespodzianek i rozczarowań.
Ślub pod ,,chmurką” wymaga od nas wiele poświęcenia i dogrania wszystkiego w najmniejszym szczególe. Jeśli wszystkiego dopilnujemy możemy sprawić, że nasz ślub będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Zwłaszcza jeśli chcemy sprawić, że wszyscy będą czuli się wyjątkowo i bezpiecznie.
Dlatego też warto przygotować sobie listę rzeczy do zorganizowania i załatwienia wraz z terminami i płatnościami i powoli ją sumiennie realizować.