Sklepik z oryginalnymi firankami

Każdy z nas dba o swoją prywatność, dlatego też staramy się zasłaniać okna w taki sposób, aby z zewnątrz było widać jak najmniej. Na rynku dostępnych mamy bardzo wiele opcji pod tym względem, jednak bezsprzecznie najlepszą z nich są firany.

Mój sklepik z firankami

sklep z firanamiMoja starsza siostra jest naprawdę bardzo utalentowaną osobą i nieskromnie przyznam, że ja również dobrze sobie radzę w artystycznych kwestiach. Nasz talent odziedziczyłyśmy po babci, która przepięknie malowała, lecz nie do końca poszłyśmy w jej ślady. Moja siostra bowiem uwielbia projektować, zaś ja wykonywać różne rzeczy typu handmade. Często łączyłyśmy swoje siły przez co niejednokrotnie udało am się stworzyć piękną firankę czy zasłonkę na prezent. Pewnego dnia postanowiłyśmy otworzyć swój własny biznes, a dokładniej sklep z firanami, ponieważ każdy chwalił nasze pomysły na oryginalne firanki i zasłonki. Początkowo do naszego sklepiku tworzyłyśmy jedynie klasyczne firanki i zasłonki, jednakże im większe miał on zainteresowanie i im więcej miałyśmy klientów tym bardziej mogłyśmy rozszerzyć swój biznes. Z biegiem czasu moja siostra zaczęła samodzielnie projektować i szyć przepiękne ozdobne firany z materiałów najwyższej jakości, zaś ja przerzuciłam się na szycie maskotek, które także samodzielnie projektowałam. Ktoś mógłby pomyśleć, że połączenie sklepu z firankami i zabawkami nie jest najlepszym pomysłem, lecz okazało się, że jest wręcz przeciwnie. Najczęściej ludzie odwiedzali nas w celu zakupu przepięknych i ozdobnych firan na prezent, a widząc urocze maskotki mogli również takową zakupić dziecku pod choinkę czy może z okazji urodzin.

Dziś nasz biznes ma się naprawdę świetnie, a my powoli zaczynamy go rozkręcać także w internecie. Odkąd moja siostra szyje firanki, sama wymieniłam stare żaluzje na jej piękne dzieła i muszę przyznać, że efekt był piorunujący. Nie sądziłam, że firana może tyle zmienić w kontekście wystroju wnętrz i naprawdę niemalże całkowicie odmienić wygląd danego pomieszczenia, czy nawet nadać mu nieco ekskluzywności.