Różne rodzaje kartonów tekturowych

Logistyka w wielu firmach ma kluczowe znaczenie. Towary przeznaczone do sprzedaży powinny być w odpowiednich warunkach przechowywane, aby zachowały wszystkie swoje właściwości. Profesjonalne rozwiązania powinny również dotyczyć transportu zamawianych przez klientów produktów.

Funkcjonalne kartony na zamówienie

kartony na wymiarW różnych branżach zastosowanie mają pudełka kartonowe. Takie opakowania doskonale sprawdzają się organizowania wysyłek – zarówno niedużych, jak i wielkogabarytowych przedmiotów. Co ważne – ekologiczne opakowania spotkały się z przychylnym przyjęciem przez klientów. W zależności od potrzeb wykonywane są małe i duże kartony na wymiar, zwykle z szarej lub białej tektury. Bardzo często projektowane są solidne kartony klapowe, pudełka fasonowe oraz z wieczkiem. Rodzaj opakowań dostosowywany jest do specyfiki towarów oraz przeznaczenia. Praktyczne opakowania tekturowe wykorzystywane są także w sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online. Starannie zapakowane produkty chronione są przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a nawet przed zmiennymi warunkami pogodowymi w czasie transportu. Na zamówienie wykonywane są również oryginalne pudełka z nadrukami, które stanowią oryginalny akcent reklamowy. Na takich opakowaniach umieszczane jest przeważnie logo oraz nazwa firmy, co zdecydowanie wpływa na zwiększenie rozpoznawalności marki. Takie opakowania z nadrukami są też niezastąpione podczas różnych akcji promocyjnych – np. na targach.

Profesjonalnie zapakowane produkty zawsze utożsamiane są wysoką jakością i dbałością o szczegóły. Szczególną uwagę na sposób pakowania zwracają klienci sklepów internetowych, ponieważ zamawiane produkty niejednokrotnie transportowane są na dużą odległość i powinny być bardzo starannie zabezpieczone.