Robota koszącego kupiłem w Bydgoszczy

Bardzo długo myślałem o tym, żeby kupić sobie robota koszącego. Chociaż wokół naszego domu nie ma wiele koszenia, to jednak trzeba to robić regularnie. A ja, podobnie jak większość moich rodaków, pracuję od świtu do zmierzchu. Nie mam więc zbyt wiele czasu na koszenie trawnika, chociaż bardzo to lubię. Ostatnio wybrałem się do Bydgoszczy, bo działa tam świetny sklep z kosiarkami.

Bydgoszcz odwiedziłem nieprzypadkowo

ambrogio w bydgoszczyJa akurat mam tak, że jak coś sobie wymyślę i postanowię to prędzej czy później i tak to zrealizuję. Jeśli tylko wpadnie mi do głowy jakaś myśl to zrobię wszystko, żeby to zrealizować. No i tak sobie właśnie pomyślałem z początkiem wiosny o tym robocie koszącym. Jeździłaby sobie taka kosiarka wokół domu i przycinała codziennie trawnik, dzięki czemu ten wyglądałby idealnie. No i właśnie ostatnio wybrałem się na wycieczkę do miasta, w którym działa jeden z największych sklepów z kosiarkami w Polsce. I w taki o to sposób kupiłem sobie kosiarkę automatyczną Ambrogio w Bydgoszczy, bo to właśnie w tym mieście jest ten ogromny sklep dla domorosłych ogrodników. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Doradca wszystko mi wytłumaczył, polecił mi właśnie markę Ambrogio i dokładnie wyjaśnił mi jak uruchomić mojego robota. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i teraz moja kosiarka automatyczna sama dokładnie wie co ma kosić i kiedy ma to kosić. A ja tak naprawdę nie muszę robić nic.

Moja nowoczesna kosiarka automatyczna sama wraca do bazy na ładowanie i sama opróżnia kosz z trawą po koszeniu. Przy jej uruchamianiu zaprogramowałem dokładnie miejsce ładowania i miejsce zrzutu trawy. Moją rolą jest właściwie tylko posprzątanie kupki świeżo ściętej trawy. To jest dosłownie dwie minuty roboty, więc zawsze mam na to czas.