Rejs ciekawym pomysłem na wakacje

Tegoroczne lato zapowiadane jest w naszym kraju jako deszczowe i chłodne. Co prawda są to tylko przewidywania, jednak bardzo mocno wpłynęły one na wzrost zainteresowania wakacjami zagranicznymi. Biura podróży informują o dość dużych wzrostach w porównaniu do ubiegłych lat. Poszerzane są też oferty- wiadomo, jak rośnie popyt to wzrasta również podaż.

Rodzinny rejs wzdłuż Chorwacji

rejsy chorwacjaOd kilku lat zainteresowanie wakacjami za granicą raz rośnie, raz. Jednym ze znaczących czynników, który ma wpływ na te wahanie, są przewidywania synoptyków co do pogody latem w naszym kraju. W tym roku są one dość mało optymistyczne, co od razu przełożyło się na zwiększenie klientów w biurach podróży. Te zaś, widząc zwiększone zainteresowanie, postanowiły uatrakcyjnić swoje oferty. Z takich nowości bardzo dużą popularnością cieszą się rejsy chorwacja, oferujące kilkunastodniową podróż wynajętym jachtem wzdłuż wybrzeża Chorwacji. Wycieczka taka przewiduje wysokiej klasy jacht z miejscami noclegowymi, prywatnego kapitana oraz całą załogę. Decydując się na przykład na taką wycieczkę wraz z dziećmi, specjalni animatorzy dbają o to, aby nasze pociechy się nie nudziły, a my mamy więcej czasu wolnego dla siebie. Dla tych, co obawiają się nocowania na jachcie, z tego, co wynika z katalogów, można zamówić noclegi w hotelach, które znajdują się przy portach. Taki rejs może być ciekawą alternatywą dla klasycznych wakacji. Chorwacja sama w sobie jest pięknym krajem, więc zapierające dech w piersiach widoki również mamy zapewnione.

Wszystko wskazuje na to, że tego lata bardzo wielu rodaków wyjedzie na wakacje za granice. Tam mamy gwarantowaną ładną pogodę. Biura podróży przygotowały naprawdę ciekawe oferty, pośród których wyróżniają się na przykład rejsy dookoła Chorwacji.