Ramka do tablicy rejestracyjnej była solidna

Mój chłopak niedługo będzie miał urodziny. Jakiś czas temu kupił sobie używany samochód. Pięknie się prezentował. Był bardzo zadbany a co najważniejsze bardzo podobał się mojemu Arturowi. On od jakiegoś czasu marzył o audi i kiedy nadarzyła się okazja od razu ją wykorzystał. Miał na ten cel przeznaczoną określoną sumę pieniędzy.

Zamówiłam dla chłopaka ramki do audi

ramka tablicy rejestracyjnej audiPostanowiłam kupić dla niego kilka akcesoriów z audi. Wiedziałam, że to będą trafione prezenty a na tym mi najbardziej zależało. Na początku myślałam o dywanikach gumowych bo miał w aucie tylko welurowe ale niestety nie było ich na stanie u nas w sklepie w mieście. Pan mi je zamówił musiałam tylko podać dokładny rok produkcji i model. W sklepie zobaczyłam ramkę do tablicy. Ramka tablicy rejestracyjnej audi bardzo mi się spodobała. Była nowoczesna i posiadała fajny napis, żeby zachować odpowiednią odległość. Zdecydowałam się ją kupić. Sprzedawca podał mi ramkę zapakowaną w ładnym kartonie. Dywaniki miały być jutro więc wszystko razem zapakuję i chłopak na pewno ucieszy się z prezentu. Kiedy dostał dywaniki i ramki bardzo mi podziękował. Od razu poszliśmy do garażu bo Michał mieszka w domku i zamontował nowe ramki. Prezentowały się idealnie i dobrze pasowały. Łatwo można było nowe ramki do tablicy rejestracyjnej zamontować. Wszystko się dobrze trzymało. Zaczepy były solidnie wykonane i cieszyłam się, że trafiłam na te ramki.

Michałowi spodobały się te zabawne napisy, które informowały kierowców, że jeśli go widzą to są za blisko. Gadżety do auta nie zawsze kosztują dużo a dostarczają sporo radości. Warto kupować akcesoria dobrych i znanych producentów bo wówczas mamy pewność, że wszystko jest idealnych wymiarów a jakość wykonania tych detali jest bardzo dobra.