Puccini walizki – na kółkach i z rączką ?

puccini walizki

Żyjemy w dobie i czasach, kiedy marzymy o tym, żeby wszystko miało jak najszersze spektrum działania. Od wszystkiego wymagamy wielowymiarowości, aby nie było przydatne tylko do jednej rzeczy a do wszystkiego co się da.

Puccini walizki to podwójnie dobry wybór

puccini walizkiKobiety podobne wymagania mają wobec walizki puccini. Jako, że firma ma już wyrobioną własną markę i jest ceniona w wielu krajach Europy i świata. Generalnie kobiety uważa się za słabszą płeć, która nie daje sobie rady ze wszystkimi zadaniami fizycznymi, które są im powierzone. Czy to bzdura? Raczej nie. To prawda, że genetycznie i fizjologicznie kobiety są nieco słabsze, ale za to nadrabiają sprytem. Ta cecha jest szczególnie doceniana i poszukiwana, więc jeżeli nie jesteśmy w stanie wyciągnąć ciężkiego bagażu z pociągu, zalotnie uśmiechamy się do jakiegoś pana, który nam w swej uczynności pomaga. Natomiast rodzi się problem co później, gdy wysiądziemy? Jako poradzić sobie z niemałym bagażem? Cóż, jest na to sposób. Puccini walizki pokazują nam proste rozwiązanie, ponieważ na swoich spodach mają kółka a na górze można bez problemu wyciągnąć sobie rączkę. W takim wypadku, gdy wszystko mamy na wyciągnięcie ręki podróże stają się dla nas przyjemnością. Cena takiej walizki nie jest wielka, dodatkowo w sklepach internetowych zakupując cały zestaw torebki puccini otrzymujemy obniżkę oraz dodatkowy rabat na przyszłe zakupy.

Wszystkie te zabiegi marketingowe sprawiają, że kobiety bardzo mocno przywiązują się do całej marki i chętniej kupują ich produkty. Ponadto działają jako marketing szeptany polecając swoim znajomym niezwykle wytrzymałe walizki puccini.