Przygotowuję wesele dla moich znajomych

Pracuję od wielu lat w branży ślubnej. Przygotowuję wesela dla moich klientów. Współpracuję z ludźmi pracujących i mieszkających na miejscu a także z klientami którzy przebywają za granicą ale planują ślub w naszym kraju. Uwielbiam moja pracę. Dobrze się w niej czuje i doceniam fakt, że mogę ją wykonywać.

Organizuję wesela

organizacja wesel wrocławOrganizacją wesel Wrocław zajęłam się kiedy a zagranicznym programie zobaczyłam jak działa taka osoba. Pamiętam, że byłam zachwycona taką pracą i postanowiłam działać. Otworzyłam swoją firmę i zdobywałam powoli klientów. Początki były ciężkie. Poza ślubami organizowałam komunie i imprezy firmowe ale kiedy firma się rozkręciła a klienci mi zaufali zaczęłam planować tylko wesela. Teraz na spokojnie się z tego utrzymuje i mam sporo zleceń. Przygotowuję wesela nie tylko w naszym mieście ale także poza nim. Organizacja wesel Wrocław jest bardzo ważna. Wiele osób, które planują ślub zgłaszają się do mnie bo nie mają pomysłu na swoja imprezę a nie chcą żeby była oklepana i taka sama jak u wszystkich. Staram się zawsze zaproponować moim klientom coś co zaskoczy gości. Żeby przygotować ślub trzeba mieć trochę wolnego czasu. Moi klienci mogą podsuwać mi swoje pomysły. Mówią mi jaka sala czy zespół im się marzy a ja robię wszystko żeby zgrać to z terminem ich ślubu. Organizacja wesel Wrocław trochę kosztuje. Staram się jednak zaproponować klientom takie ceny żeby były one dla nich przystępne. 

Teraz jestem w trakcie organizowania wesela dla moich znajomych. Nie biorę od nich żadnych pieniędzy. Chciałabym żeby ich wesele było najlepsze, które udało mi się przygotować. Mam nadzieję, że uda mi się ich zaskoczyć tak samo jak ich gości. Mam już kilkanaście pomysłów i wiem, że spodobają się znajomym bo znam ich zainteresowania.