Program tv i najlepsze projektowanie ogrodów

projektowanie ogrodów

Ostatnio stwierdzam, że w telewizji nie ma naprawdę co oglądać. Nie leci nic wartościowego. Coraz częściej i więcej powstaje natomiast seriali paradokumentalnych. Ja nie wiem czy społeczeństwo naprawdę reprezentuje sobą taki poziom , że chce to oglądać.

Projektowanie ogrodów i tereny zielone

projektowanie ogrodów Dla mnie jest to tylko strata czasu. Przecież tam nawet nie występują prawdziwi aktorzy. Mnie te seriale po prostu denerwują. Ci pseudo aktorzy nie potrafią w inny sposób jak przez krzyk wypowiadać emocji jakie mają zagrać. A te historie, które są prezentowane są po prostu nie dorzeczne. Uważam wręcz, że niektóre mogą mieć zgubny wpływ na współczesną młodzież. Pokazują bowiem czasem aż za dużo. Podsuwają takie pomysły młodym ludziom, że aż ciężko o tym opowiadać. Ostatnio widziałam właśnie jak grupka młodych ludzi opowiadała w autobusie o jednym z tych seriali. Ja nie wiem czy w rejonie takim jak śląsk naprawdę nie ma co robić w wolnym czasie, że młodzież jest jakby zmuszona do oglądania tego typu programów. Ostatnio widziałam dobry program ogrodniczy. Także zakładanie ogrodów to był temat przewodni, bo najlepsze projektowanie ogrodów w gliwicach to zajęcie typowe dla architektów terenów zielonych. Program był naprawdę ciekawy. I ja chociaż nie mam ogródka bo mieszkam w bloku, ani nawet ogródka działkowego zainteresowałam się.

Nawet zapragnęłam mieć taki mały ogródek i sama go zaaranżować. Przynajmniej oglądając ten program urodziło się w mojej głowie takie marzenie. Nie wiem tylko czy dla współczesnej młodzieży program byłby tak samo interesujący jak dla mnie.