Profesjonalne usługi opiekuńcze

Choroba, niepełnosprawność czy dysfunkcje spowodowane wiekiem to zjawiska obecne w życiu niemal każdego człowieka. Spotykamy się z nimi we własnych rodzinach lub w bliskich nam środowiskach. Najczęściej stanowią duże wyzwanie i wywracają do góry nogami cały nasz plan na życie. Bowiem nikt nie planuje utrudnień w codziennym funkcjonowaniu wywołanych wypadkiem losowym.

Całodobowa opieka z możliwością zamieszkania

opieka z zamieszkaniem w warszawiePoważne problemy zdrowotne mogą dotyczyć osób w różnym wieku

, często są dla nas olbrzymim zaskoczeniem. Zdarza się, że ich charakter i przebieg stanowi dla nas przeszkodę w realizacji zadań zawodowych, oraz życiu prywatnym. Jeśli bliska nam osoba z przyczyn wieku lub problemów zdrowotnych wymaga stałej opieki i wsparcia jesteśmy zobowiązani do zapewnienia jej możliwie najlepszego wsparcia. My sami nie zawsze możemy sobie pozwolić na rezygnację z pracy i sprawowanie profesjonalnej opieki. Wówczas najlepszym rozwiązaniem może okazać się opieka z zamieszkaniem w Warszawie. Osoba wymagająca pomocy mieszkając ze swoim opiekunem może liczyć na jego pomoc dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ma zapewnioną pomoc i opiekę w codziennym funkcjonowaniu, wsparcie przy wykonywaniu czynności higienicznych, porządkowych, zapewniony posiłek, oraz podane leki i jeśli zachodzi taka potrzeba wykonane niezbędne zabiegi takie jak pomiar parametrów czy zmiana opatrunków. Osoby oferujące taką formę pomocy często mają wykształcenie medyczne.

Zapewniając naszym bliskim całodobową opiekę mamy pewność

, że ich zdrowiu ani życiu nic nie zagraża. Sami spokojnie możemy się skupić na wykonywaniu codziennych obowiązków. Opiekun zamieszkujący wspólnie ze swoim podopiecznym to bardzo dobre i coraz częściej praktykowane rozwiązanie problemu. Jest ono bardzo korzystne dla obu stron.