Praga dla wszystkich

Wyjazd do Pragi – stolicy Czech to wspaniała propozycja na krótki i dłuższy urlop. Miasto to oferuje wiele atrakcji, które sprawią, że nie sposób się nudzić. Wspaniałe zabytki potrafią zachwycić niejednego obieżyświata. Pasjonaci kulinarni są zdumieni bogactwem smaków, ponieważ dotychczas kojarzyli kuchnie czeską jako nudną. Tu szybko weryfikują swój dotychczasowy pogląd. Koneserzy win i piwosze chętnie odwiedzają liczne restauracje, winiarnie i piwiarnie degustując liczne, regionalne napoje alkoholowe.

Tak naprawdę na wyprawę do Pragi nie trzeba długo namawiać, ponieważ niejeden znajdzie tam coś dla siebie. Jednak każdy podróżnik musi wyszukać odpowiedni dla siebie nocleg. Warto tutaj postawić na Hotel Praga. Miejsce to spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego turysty – choć zazwyczaj wydaje się to niezwykle trudne, jest to możliwe. Tutaj dołożono wszelkich starań, by oczekiwania każdego gościa hotelowego zostały spełnione. Pokoje są przestronne, wygodne i elegancko urządzone. Stylowe i gustowne w kategorii Superior zostały stworzone z myślą o singlach i parach. Z pewnością pozwolą na doskonały wypoczynek po dniu pełnym wrażeń. W Aquapalace Praga istnieją również pokoje rodzinne. Znaleźć tu można łoże małżeńskie dla rodziców i łóżka piętrowe dla dzieci, którym z pewnością taki nocleg sprawi sporo frajdy. Można również zarezerwować opcję Junior Suit (pokój z łożem małżeńskim i dwoma oddzielnymi łóżkami). Duże i przestronne pomieszczenia sprawią, że cała rodzina poczuje się niezwykle komfortowo.

Z myślą o biznesmenach i ich potrzebach stworzono piętro execuitive. Korzystając z tej opcji Hotelu Praga otrzymuje się darmowy dostęp do internetu,  darmowy wstęp do aquaparku i możliwość skorzystania z tzw. kąciku biznesowego. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie dokłada wszelkich starań, by pobyt w Aquapalace Praga przebiegał wręcz idealnie. Tutaj każdy gość jest traktowany wyjątkowo. Dzięki temu większość z przyjemnością przy każdym pobycie w Pradze z chęcią do niego wraca.

Dodaj komentarz