Pracuje przy konstrukcjach stalowych

piaskowanie

Od urodzenia mieszkam w Kielcach i tutaj też pracuję. Jestem pracownikiem fizycznym i zatrudnia mnie przedsiębiorstwo usługowo handlowe. W ofercie posiadamy wysokiej klasy balustrady nierdzewne oraz wszelkie możliwe konstrukcje stalowe.

Wykonuje malowanie proszkowe

piaskowanieJa montuję wszelkie balustrady nierdzewne oraz wykonują wszelkiego rodzaju malowanie proszkowe na terenie Kielc u klienta oraz naturalnie cynkowanie. W moim zespole pracuje pięć osób. Jest to Adam, Marcin, Janek, Olek i ja. Często na robotę jeździmy w parach, ponieważ balustrady nierdzewne montuje się dość specyficznie, przez co niezbędna jest praca zespołowa. Niedawno z Marcinem pojechaliśmy do klienta montować konstrukcje stalowe na terenie jego przedsiębiorstwa. Marcin miał dodatkowo wykonać cynkowanie, ale zapomniał niezbędnego wyposażenia. Musiał wrócić do firmy a ja w tym czasie wykonywałem malowanie proszkowe. Na szczęście mimo tej sytuacji udało nam się wykonać wszystko na czas i konstrukcje stalowe, które postawiliśmy ucieszyły oko klienta. Były wykończone w całości. W pracy się staramy wykonywać swoje obowiązki na najwyższym poziomie i mimo drobnych niepowodzeń, dajemy sobie radę. Niedawno też miałem jechać stawiać balustrady nierdzewne u klienta na prywatnej posesji. Zakupił u nas balustrady nierdzewne oraz wykupił ogniowe cynkowanie i zostałem wytypowany do tej pracy. Tym razem pojechałem sam, ponieważ w firmie było mnóstwo zleceń na malowanie proszkowe i nie mogliśmy zaniedbać żadnego zlecenia.

Kiedy Marcin stawiał konstrukcje stalowe, to ja w tym czasie wykonywałem ogniowe cynkowanie u klienta. Czasami pracujemy osobno, jednak wolę jak do pracy idziemy razem. Jest wtedy raźniej i szybciej no i przede wszystkim jest z kim porozmawiać. Niebawem mamy razem jechać do nowego klienta to nadrobimy.