Pracowałem w znanej firmie budowlanej

Janusza znałem z poprzedniej pracy, gdzie byliśmy w jednym dziale. Zawsze miał on wielkie aspiracje i tylko czekałem na moment, kiedy zrezygnuje z tego zatrudnienia. Naturalnie Janusz tak zrobił i otworzył własną firmę budowlaną, o której mówił mi już od dawna.

Wieloletni pracownik firmy budowlanej

firma budowlana w łódzkimJanusza firma budowlana w łódzkim bardzo szybko powstała i od samego początku doskonale sobie radził. Pewnego dnia skontaktował się ze mną, ponieważ jak stwierdził miał do mnie sprawę. Ciekaw byłem o co mogło chodzić i umówiłem się z nim na spotkanie tego samego dnia. Zaoferował mi pracę na dobrych warunkach i bez wahania się zgodziłem. Pracowałem od samego początku dla Janusza i obserwowałem jak jego firma się rozrastała. Z czasem stała się znana w całym kraju a mnie rozpierała duma, że dla takiego człowieka mogłem pracować. Firma otrzymywała mnóstwo zleceń i budowaliśmy nie tylko domy, ale również galerie czy hale sportowe. Pracy zawsze było dużo a zarobki godne. Po dziesięciu latach pracy dla Janusza zostałem doceniony za swoje trudy. Zrobił ze mnie kierownika co wiązało się z większymi obowiązkami i odpowiedzialnością, ale zarobki były adekwatne do mojego nowego stanowiska. Od samego początku pracowałem bardzo sumiennie co Janusz widział i ostatecznie docenił. Wcześniej jego wujek był kierownikiem, ale przeszedł na emeryturę. Mimo kierowniczego stanowiska wykonywałem prace budowlane jak inni i dużo im pomagałem. Posiadałem spore doświadczenie i byłem dobrym pracownikiem.

Ostatecznie zostałem wspólnikiem Janusza i wspólnie prowadziliśmy firmę budowlaną. Dzięki temu, że byliśmy zgrani, udało nam się wygrać wiele ciekawych przetargów. Sprawiło to, że nasza firma była jeszcze lepsza i chyba nie było nikogo, kto by nas nie znał.