Praca architekta jest ciekawa

Rodzice przygotowali dla mnie niespodziankę. Moja rodzina jest bardzo zamożna. Nie musiałam nigdy martwić się o pieniądze ale też zostałam tak wychowana żeby ich nie marnować. Kiedy rodzice powiedzieli mi, że kupili mi mieszkanie bardzo się z tego faktu ucieszyłam. Nie wielu znajomych w moim wieku ma takie możliwości żeby dostać od rodziców mieszkanie.

Architekt dobrze wykonał swoje zadania

architekt wnętrz w SzczecinieNie musiałam się dzięki temu zadłużać na wiele lat a także rodzice pomogli mi je wyposażyć. Postanowiłam zatrudnić architekta wnętrz, który zna się na swojej pracy i pomoże mi tak urządzić mieszkanie żeby było nowoczesne i funkcjonalne. Architekt wnętrz w Szczecinie został mi polecony przez znajomego. Michał był kuzynem Piotra i wiedział, że on jest dobry w swojej pracy. Piotrek zrobił na mnie dobre wrażenie. Był nie wiele ode mnie starszy a już prowadził własną firmę i miał sporo zleceń. Widziałam jego stronę w Internecie i jego projekty bardzo mi się spodobały. Podziwiałam go, że do wszystkiego doszedł sam. Nie miał wsparcia od rodziców a jednak się nie poddał i realizował swoje marzenia. Przygotowany przez niego projekt bardzo mi się spodobał. Spełniał moje oczekiwania i już nie mogłam się doczekać aż mieszkanie będzie wykończone i będę się mogła do niego wprowadzić. Współpraca z architektem wnętrz przebiegała pomyślnie. Postanowiłam także kontynuować znajomość po zakończeniu współpracy.

Piotrek po kilku miesiącach został moim partnerem życiowym i razem zamieszkaliśmy w mieszkaniu, które dla mnie urządził. Dobrze nam się układało i wspierałam go w jego pracy. Praca architekta jest bardzo ciekawa. Piotrek ma kontakt z wieloma klientami. Współpracuje z klientami którzy posiadają mieszkania, domy ale także z właścicielami dużych firm.