Potrzebowałam uprać wykładzinę

Kilka dni temu przypadkowo wylałam czerwone wino na wykładzinę dywanową w moim salonie. W dodatku pies z brudnymi łapami po spacerze wpadł do pokoju i został na wykładzinie kilka błotnistych śladów. Próbowałam to wszystko doprać ręcznie, ale tylko rozniosłam bród i powiększyłam plamy. Nie pozostało mi nic innego, jak zamówić usługę prania wykładziny dywanowej.

Zleciłam upranie wykładziny dywanowej

pranie wykładzin warszawa ochotaDopiero od niedawna posiadam wykładzinę i jeszcze nigdy jej nie prałam. Dlatego zależało mi na tym, aby znaleźć firmę, która zrobi to profesjonalnie i nie będę musiała sama dokupować na przykład środków czyszczących. Na szczęście sąsiadka poleciła mi firmę, która oferowała profesjonalne pranie wykładzin Warszawa Ochota to dzielnica miasta, w której posiadają oni bardzo dużo klientów. Wszystko dlatego, że w tych okolicach mieści się siedziba ich przedsiębiorstwa. Udałam się pod wskazany przez sąsiadkę adres jeszcze tego samego dnia. Przyjęła mi miła pani, której powiedziałam jaki rodzaj wykładziny posiadam w mieszkaniu, jak ona jest duża i czym została ubrudzona. Od razu dostałam wycenę i dowiedziałam się, ile będzie mnie kosztować usługa prania wykładziny w mieszkaniu. Byłam bardzo mile zaskoczona, że cena jest tak niska, przystępna. Od razu zamówiłam pranie na najbliższy wolny termin. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Ekipa sprzątająca zjawiła się punktualnie w moim mieszkaniu i od razu zabrała się do pracy. Pranie wykładziny poszło im naprawdę szybko i sprawnie. Najpierw odkurzyli ją na sucho, a następnie zabrali się do prania na mokro i odsączania resztek wody z wykładziny. Dzięki temu miałam pewność, że panele które znajdowały się pod spodem nie nasiąkną wodą. Jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalnych usług.