Potrzebowałam pomocy przy szybkim rozwodzie

Teraz mogłam powiedzieć to już szczerze – moje małżeństwo nie było do końca przemyślane. Gdy wychodziłam za mąż uznałam, że małżeństwo z rozsądku nie jest takie złe i z pewnością wiele par funkcjonuje w taki sposób. Bardzo się myliłam. Razem z mężem dojrzeliśmy do tego, aby wziąć rozwód. Zresztą od początku nasze małżeństwo było fikcją, dlatego miałam nadzieję, że nie będę miała problemów z rozwodem.

Gdzie w Tarnowie znajdę prawnika od rozwodów?

szybki rozwód - tarnówSzybko jednak przekonałam się, że nie będzie to takie proste, jak wzięcie ślubu. Przed małżeństwem nie pomyślałam ani o intercyzie, ani o zabezpieczeniu się na przypadek rozwodu. Chociaż rozwód faktycznie mógł być ogłoszony bardzo szybko, ja jednak chciałam skupić się na tym, aby przede wszystkim wyjść z tego małżeństwa z podniesioną głową. Wobec tego był mi potrzebny prawnik, który pomoże mi w rozwiązaniu kilku zawiłości i będzie mnie reprezentował przed sądem podczas rozprawy. Moja przyjaciółka poleciła mi wtedy bardzo dobrego prawnika, który przeprowadził dla swoich klientów i klientek już niejeden szybki rozwód – Tarnów to miejscowość, w której znajdowała się jego kancelaria adwokacka. Zapewniła mnie ona, że prawnik ten jest świetnym specjalistą od rozwodów, podziału majątku oraz ustanowienia kurateli, opieki i alimentacji. Prawo rodzinne i opiekuńcze było jego specjalizacją, w której czuł się bardzo dobrze.

Wobec tego zdecydowałam się skorzystać z jego pomocy. Jeszcze tego samego dnia wybrałam się do jego kancelarii adwokackiej, która mieściła się niemal w samym centrum Tarnowa, dlatego nie miałam problemów z dotarciem na miejsce. Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja, ponieważ prawnik podszedł do mojej sprawy z pełnym zaangażowaniem i indywidualnie przeanalizował moją sytuację.