Potrzebowałam pomocy pośrednika przy sprzedaży domu

Ostatnio zdecydowałam się zmienić całkiem moje dotychczasowe życie. Uznałam, że sprzedam mój dom nad morzem i kupię sobie mały pensjonat w górach. Zamierzałam się przeprowadzić na drugi koniec Polski i nawet miałam już załatwioną pracę w nowym miejscu. Jednak zanim do tego doszło, musiałam jeszcze sprzedać dotychczasową nieruchomość. Wiedziałam, że już na nic mi się nie przyda.

Gdzie w Gdyni znajdę pośrednika sprzedaży nieruchomości?

doświadczony pośrednik sprzedaży domów - gdyniaPoczytałam trochę informacji na temat tego, jak najłatwiej znaleźć kupca na dom i jakie formalności należy załatwić, żeby podpisać umowę kupna – sprzedaży. Okazało się, że jest to dosyć skomplikowane i wymaga nawet wizyty u notariusza. Postanowiłam, że wobec tego zlecę poszukiwania odpowiedniego klienta pośrednikowi w sprzedaży nieruchomości. Wtedy mniej formalności będzie na mojej głowie i będę mieć pewność, że szybko i sprawnie poradzę sobie ze sprzedażą domu. Oczywiście zależało mi na tym, aby była to rzetelna i sprawdzona osoba, której można zaufać. Był mi więc potrzebny doświadczony pośrednik sprzedaży domów – Gdynia to duża miejscowość, dlatego znalezienie odpowiedniego fachowca nie było niczym trudnym. Po krótkich poszukiwaniach znalazłam bardzo dobrego pośrednika, który posiadał wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w tym mieście i był polecany przez wielu swoich poprzednich klientów.

Już wkrótce przekonałam się, że mój wybór był słuszny. Pośrednik okazał się naprawdę bardzo dobrym specjalistą, który pomógł mi na wszelkich etapach związanych ze sprzedażą domu. Zatrudnił dobrego rzeczoznawcę, żeby wycenił nieruchomość, pomógł mi skonstruować odpowiednie ogłoszenie sprzedażowe, poszukał klienta, a następnie skonstruował umowę kupna – sprzedaży i podpowiedział mi, jakie formalności muszę załatwić w urzędach.