Poszukiwania dekoracji do sali weselnej

Razem z narzeczonym bardzo lubiliśmy wszelkie kwiaty. Na co dzień prowadziliśmy kwiaciarnię i zależało nam na tym, aby w dniu naszego ślubu zarówno kościół, jak i sala weselna były udekorowane różnych kwiatowymi dekoracjami. Kwiaty miały być tematyką naszego wesela. Już na wiele miesięcy wcześniej zaczęliśmy poszukiwania odpowiednich dekoracji w dobrej cenie.

Zdecydowaliśmy się na tematyczną dekorację sali weselnej

tematyczna dekoracja sali weselnej - KatowiceZależało nam na znalezieniu czegoś odpowiedniego, pasującego do naszego wesela, a zarazem taniego. Z pomocą przyszła mi moja koleżanka, która podpowiedziała mi, w ofercie jakiej firmy znajduje się tematyczna dekoracja sali weselnej – Katowice to miejscowość, gdzie można było znaleźć tę firmę. Koleżanka zapewniła mnie, że znajdę tam różnorodne dekoracje weselne, które z pewnością spełnią moje oczekiwania i preferencje. Szczególnie, że można tam zarówno kupić jak i wynająć dekoracje, co bardzo dobrze sprawdza się szczególnie w przypadku dużych napisów weselnych, które stanowią piękne tło do fotografii dla gości i pary młodej. Porozmawiałam na ten temat z moim narzeczonym i zdecydowaliśmy się osobiście sprawdzić tak zachwalaną przez koleżankę ofertę tego miejsca. Szybko przekonaliśmy się, że faktycznie można tam znaleźć bardzo ładne dekoracje weselne na wesela i śluby o różnorodnej tematyce. Udało nam się znaleźć wiele dekoracji i akcesoriów florystycznych, które nam się przydały.

Byliśmy bardzo zadowoleni z usług tego miejsca. Dekoracje tam dostępne można było dostać w bardzo przystępnych, niskich cenach, a w dodatku sprzedawczyni pełniła również usługi konsultantki ślubnej, dzięki czemu doradziła nam kilka bardzo dobrych rozwiązań, które sprawdziły się podczas dekorowania sali weselnej, samochodu, którym jechaliśmy do ślubu oraz przy wyborze bukietu ślubnego.