Postawiłem drewniany domek na działce rekreacyjnej

Kilka lat temu kupiliśmy z żoną niewielką działkę położoną trzy kilometry od domu, w którym mieszkamy. Chcieliśmy postawić na niej dom jednorodzinny i zamieszkać tam z naszym synkiem. Ostatnio postanowiliśmy zmienić te plany. Zrobiliśmy sobie z działki budowlanej działkę typowo rekreacyjną. Zrobiłem synowi plac zabaw a potem postawiłem drewniany domek letniskowy.

Kupiłem gotowy projekt domku letniskowego

ciekawe projekty domów drewnianychNa działce mieliśmy sporo drewna, które kupiliśmy rok wcześniej z myślą o budowie domu. Postanowiłem więc wykorzystać je do zbudowania domku letniskowego. Potrzebowałem tylko jakiegoś sensownego projektu. Znalazłem w internecie darmowe projekty, ale przyznam szczerze, że były dla mnie kompletnie nieczytelne. Szukałem dalej i tak natrafiłem na pracownię architektoniczną oferującą naprawdę ciekawe projekty domów drewnianych. Szybko przejrzałem ich ofertę i pokazałem kilka najfajniejszych projektów żonie i synowi. Wspólnie wybraliśmy jeden projekt i od razu kupiłem go online płacąc za niego szybkim przelewem. W kilka minut miałem czytelny i dokładnie rozpisany projekt na swojej skrzynce mailowej. Za projekt zapłaciłem tysiąc złotych, ale w stu procentach był to uzasadniony wydatek. Do projektu dołączona była nawet instrukcja krok po kroku jak zbudować taki dom samodzielnie. Dzięki takiej dokładnej instrukcji mogłem razem z moim ośmioletnim synem zamienić się w prawdziwych budowniczych.

W kilka tygodni zbudowaliśmy piękny domek drewniany. Potem pomalowaliśmy go bezbarwnym lakierem i w taki o to sposób mamy na naszej działce wszystko to, co jest potrzebne do rekreacji. Ostatnią rzeczą, którą zrobiłem, było rozłożenie basenu. Nasz syn ma plac zabaw, więc jest przeszczęśliwy. Pomimo tego, że mieszkamy na wsi to wolny czas spędzamy na naszej działce rekreacyjnej.