Popularne klocki Banbao dla dzieci

Dziecko niemalże od samego urodzenia uczy się nowych umiejętności i chłonie wiedzę jak gąbka. Najpierw ruchy dziecka są nieskoordynowane i często przypadkowe, ale po pewnym czasie potrafi się złapać się za nogę, czy trafić rączka do buzi. Najpierw się bawi swoimi kończynami, a potem zabawkami.

Jakimi klockami się bawią dziewczynki?

klocki banbao dla dziewczynekZabawa w dom przy użyciu szmacianych lalek, albo gotowanie w dziecięcej kuchni, sprawia dziewczynkom wiele radości i pozwala przyswoić zasady jakimi rządzą się relacje damsko męskie. Jednak dziewczynki lubią także układać puzzle, budować zamki z klocków, czy też jeździć samochodami. Klocki Banbao dla dziewczynek to zestaw elementów, z których można ułożyć zagrodę dla zwierząt, bezludną wyspę, czy zamek dla księżniczki. Tak nieprawdę ilość rozwiązań jest nieograniczona i zależy tylko od wyobraźni dziecka. Dostępne są w wersji dla dzieci od drugiego, trzeciego, piątego i siódmego roku życia. Różnią się wielkością i ilością elementów. Dla małych dziewczynek będą to duże klocki, które łatwo dają się dopasować, a dla starczych dużo mniejsze, wymagające nieco wprawy w tworzeniu konstrukcji. Dzieci przez zabawę klockami, rozwijają swoją wyobraźnię przestrzenną, uczą się cierpliwości i dążenia do zamierzonego celu. Na początku zabawa musi się odbywać pod opieką rodzica, ale z czasem dziecko zachce być samodzielne i wszytko będzie tworzyło samo. Dla dziewczynek klocki Banbao są dostępne w pastelowych kolorach, a dla chłopców w ciemnych barwach.

Klocki są bezpieczne dla dzieci, pod warunkiem, że będą właściwie wykorzystywane przez nie. Należy uświadomić dziecko, że nie może ich wkładać do buzi, ani nimi rzucać. Są one wykonane z sztucznego tworzywa, które nie posiada w swoim składzie szkodliwych substancji ani zakazanych farb.