Polecany wózek inwalidzki typu skuter

 

Od urodzenia cierpię na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Choroba ta charakteryzuje się patologicznym napięciem mięśni, co w efekcie prowadzi do przykurczów i spastyki niemalże całego ciała. Coraz trudniej jest mi się poruszać na wózku inwalidzkim, a zwykłe wyjście do sklepu jest dla mnie wielką przeprawą. Mój rehabilitant polecił mi zakup skutera inwalidzkiego, dzięki któremu będę bardziej mobilna.

Bogata oferta pojazdów elektrycznych w sklepie internetowym

skuter wózek inwalidzkiRehabilitant podał mi adres internetowy dobrego sklepu online, abym poszukała odpowiedniego dla siebie modelu pojazdu elektrycznego. Tak też zamierzam uczynić. Udało mi się wejść na stronę sklepu internetowego i właśnie przeglądam dostępną ofertę sprzedażową. Jak się okazuje, w sklepie jest bardzo szeroki wybór skuterów inwalidzkich w różnych cenach i kolorach. Interesuje mnie taki skuter wózek inwalidzki, który kosztuje nie więcej niż cztery tysiące złotych. Skuter powinien też posiadać pojemny kosz na zakupy, najlepiej zamykany oraz wygodne siedzisko, gdyż często bolą mnie kości. Kolejnym ważnym aspektem jest obrotowa i regulowana kierownica, klakson i amortyzatory. Zdarza się, że poruszam się po nierównej nawierzchni, natomiast amortyzatory umożliwiłyby mi komfort jazdy niezależnie od rodzaju podłoża. Dokładnie taki skuter znalazłam w ofercie tego sklepu. Model ten jest w kolorze grafitowym i ma żółte kwieciste wzory. Prezentuje się dosyć oryginalnie.

Jeśli chodzi o cenę, to skuter kosztuje trzy tysiące osiemset złotych. Nie jest to wiele, biorąc pod uwagę, że pojazd posiada najlepszy rodzaj akumulatora i najnowsze oświetlenie typu LED. Pokaże wybrany przeze mnie model rehabilitantowi, aby rzucił okiem, czy rzeczywiście wybór jest dobry. Jeżeli potwierdzi to, wtedy od razu zamawiam.