Polecany dj na wesela w Bydgoszczy

Zbliżał się najważniejszy dzień mojego życia. Razem z moim narzeczonym chcieliśmy, aby nasz ślub odbył się w rodzinnym mieście. Planowanie ślubu oraz przyjęcia rozpoczęłam od rezerwacji sali oraz hotelu dla gości. Następnie zakupiłam suknię ślubną oraz garnitur dla przyszłego męża.

Wynajem dj na wesele w Bydgoszczy

dj weselny bydgoszczW kolejnych miesiącach przed ślubem skupiłam się na dobraniu różnych dekoracji, kwiatów oraz wyborze menu. Ostatnim punktem przygotowań było wybranie obsługi muzycznej. Jeśli potrzebny jest dobry dj weselny Bydgoszcz z pewnością miała wiele do zaproponowania. Przy pomocy Internetu szybo znalazłam odpowiednią osobę. Razem z narzeczonym miałam okazję przesłuchać próbkę muzyki naszego dj i po krótkiej konsultacji podpisaliśmy umowę. Gdy nadszedł dzień ślubu, byłam bardzo zdenerwowana, jednak wiedziałam, że wszystko jest przygotowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Po uroczystości w kościele pojechaliśmy do domu weselnego, aby świętować przez całą noc. Już od samego początku przywitała nas tradycyjna polska muzyka, a dj złożył życzenia przez mikrofon. Po obiedzie razem z mężem zatańczyliśmy pierwszy taniec w rytm naszej ulubionej piosenki, a dalej wesele potoczyło się swoim torem. Muzyka świetnie wpisała się w gust naszych gości. Nasz dj prezentował utwory polskie i zagraniczne w oryginalnych aranżacjach, a jego sprzęt był bardzo nowoczesny i odpowiednio zsynchronizowany. Wszyscy bawili się znakomicie, a ja byłam szczerze zadowolona z oprawy muzycznej naszego przyjęcia.

Podczas naszego przyjęcia ślubnego wszystko przebiegło znakomicie. Również oprawa muzyczna spisała się świetnie. Bardzo cieszyłam się z tego, że nasi goście bawili się w rytm polskich i zagranicznych przebojów, a nasze przyjęcie było zorganizowane perfekcyjnie pod każdym względem.