Pilarka tarczowa o dużej mocy aż 1050W

 

W każdym warsztacie przydaje się wysokiej jakości piła tarczowa. W sklepach stacjonarnych i internetowych można znaleźć całe mnóstwo różnych urządzeń – istnieją bardzo tanie piły tarczowe, ale również takie za które trzeba zapłacić około 500 zł. Najlepiej zdecydować się na znaną i cenioną markę, która nie zawiedzie oczekiwań klienta.

Zastosowanie pilarki tarczowej do cięcia różnych materiałów

hitachi c7ssW ofercie Hitachi znajdują się właśnie takie piły tarczowe. Można kupować różne zestawy z tarczami do cięcia drewna i innych materiałów. Pilarki tarczowe Hitachi są przystosowane do pracy z bardzo dużym obciążeniem – poradzą sobie z praktycznie każdym zadaniem. Pilarki Hitachi służą nie tylko do cięcia drewna, ale i wielu innych materiałów – nawet metalu, jeśli zostanie dobrana odpowiednia tarcza. Warto zwrócić szczególną uwagę na pilarkę hitachi c7ss, która znacznie różni się od swojej poprzedniczki. Wcześniejszy model tej pilarki cechował się mniejszą średnicą tarczy oraz mniejszą głębokością cięcia przy 90 stopniach. Teraz stworzono nowoczesną pilarkę, która spełnia swoje zadanie idealnie. Moc takiej pilarki to aż 1050 W. Można więc spodziewać się naprawdę najlepszych rezultatów w trakcie pracy z taką pilarką. Obudowa pilarki tarczowej Hitachi jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, które są trwałe i wytrzymałe. Pilarka nadaje się do pracy nawet w trudnych warunkach. Ciekawe jest również to, że w najnowszej pilarce tarczowej pojawiła się też nowa funkcja.

Jest nią wyłącznik świadomego uruchamiania. Taki wyłącznik sprawia, że praca z pilarką jest znacznie bezpieczniejsza i nie dojdzie do uruchomienia pilarki po wcześniejszym odłączeniu od źródła zasilania. Oprócz tego pilarka tarczowa Hitachi radzi sobie z różnymi zadaniami w warunkach z dużą ilością pyłu. Posiada ona specjalne zabezpieczenie przeciwpyłowe.